پرسپولیس 1 – 0 سایپاصدرنشینی بدون توقف

0 7

تیم فوتبال پرسپولیس در شانزدهمین هفته از لیگ برتر و اولین هفته نیم فصل دوم به مصاف سایپا رفت.

به گزارش پرسپولیس نیوز، با گزارش لحظه ای این بازی همراه شوید:

هفته شانزدهم لیگ برتر بیستم، دوشنبه 1399/12/11

ورزشگاه :آزادی

داوری:سید رضا مهدوی

کمک‌ها: امیررضا آشورماهانی و احد سلطانی؛ داور چهارم: محسن بابایی/ کمک داوران پشت دروازه: وحید صالحی و کیوان علی‌محمدی

ترکیب تیم فوتبال پرسپولیس:حامد لک، سیدجلال حسینی،محمد‌حسین کنعانی زادگان ، مهدی شیری، سعید آقایی، میلاد سرلک، احمد نوراللهی، سیامک نعمتی، وحید امیری(دقیقه 81 مهدی عبدی)، احسان پهلوان(دقیقه 5+90 علی شجاعی)و امید عالیشاه(دقیقه 73محمد مهدی مهدی خانی)/سرمربی: یحیی گل محمدی

ترکیب تیم فوتبال سایپا: محمد حسین اکبر منادی، سعید محمدی فر(دقیقه 59 مهیار جباری)، حسین ماهینی، ابوالفضل جلالی، فریبرز گرامی، رضا علیاری، محمد صادق بارانی، رضا جعفری(دقیقه 71مهرداد حیدری)، مهرداد عبدی، حسین مالکی(دقیقه 82امیرعلی صادقی) و مجید علیاری/ سرمربی: ابراهیم صادقی

اخطار:

  • پرسپولیس:حمید مطهری، امید عالیشاه (21)، مهدی شیری (1+45)،سعید آقایی (79)
  • سایپا:مهیار جباری(83)

اخراج:—-

 

لحظات حساس:

دقیقه 35: ارسال زمینی سعید آقایی به درون محوطه جریمه به پای عالیشاه برخورد کرد و به بیرون رفت.

دقیقه 41: سانتر سعید آقایی باز هم موجب خلق موقعیتی شد و وحید امیری با یک ضربه سر شیرجه ای زیبا می رفت تا دروازه سایپا را باز کند  اما منادی توپ را به کرنر فرستاد.

دقیقه 76: ارسال نعمتی به درون محوطه جریمه به وحید امیری رسید اما ضربه سر این بازیکن باز هم راهی به دروازه باز نکرد.

دقیقه 88: شوت مهدی‌خانی را منادی برگشت داد و در ریباند هم عبدی نتوانست دروازه خالی سایپا را باز کند و شوت او با عکس‌العمل خوب گلر سایپا راهی اوت شد.

دقیقه 89: امیرعلی صادقی لحظاتی پس از ورود به زمین نزدیک بود روی پاس در عمق جباری گلزنی کند که ضربه محکم او با خروج به موقع و واکنش حامد لک به کرنر رفت.

شرح گل:

دقیقه 6 (پرسپولیس 1 – 0 سایپا): سید جلال حسینی با حرکتی نفوذی سیامک نعمتی را صاحب توپ کرد و در ادامه کاپیتان سرخپوشان که در موقعیت خوبی قرار گرفته بود توسط نعمتی به توپ رسید تا با یک شوت زمینی از بین پاهای دروازه بان سایپا گل اول را برای تیمش به ثمر برساند.

شرح بازی:

پرسپولیس در حالی پس از استراحتی کوتاه در نیم فصل به مصاف سایپا رفت که قهرمان نیم فصل لقب گرفته بود. در این بازی محمد حسین کنعانی زادگان که به دلیل مصدومیت چند هفته ای دور از ترکیب بود به جمع سرخپوشان بازگشت. با حضور دوباره او در ترکیب، کمال کامیابی نیا که در پست این بازیکن به میدان می رفت نیمکت نشین شد در حالی که عملکرد این بازیکن در پست مدافع به شدت مورد تحسین قرار گرفته بود.

در نیمه نخست پرسپولیس توسط کاپیتان سید جلال حسینی به گل دست پیدا کرد و تا پایان نیمه نیز چند موقعیت برای دستیابی به گل های بیشتر داشت که به هدر رفت.

در نیمه دوم وضعیت کمی تغییر کرد و موقعیت های چندان موثری را شاهد نبودیم و هیجان بازی افت چشمگیری داشت. بازی بیشتر در میانه میدان دنبال شد تا در 10 دقیقه آخر بازی که سرخپوشان چند موقعیت را رقم زدند اما دروازه بان سایپا مانع از باز شدن دروازه شد.

در نهایت این دیدار با نتیجه یک بر صفر به نفع سرخپوشان به پایان رسید.

با این سه امتیاز پرسپولیس 33 امتیازی شد و در صدر جدول باقی ماند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.