صنعت نفت آبادان 0 – 0 پرسپولیسسرخپوشان ترک عادت کردند

0 10

تیم فوتبال پرسپولیس در هفدهمین هفته از لیگ برتر و هفته نیم فصل دوم به مصاف صنعت نفت آبادان رفت.

 

به گزارش پرسپولیس نیوز، با گزارش لحظه ای این بازی همراه شوید:

هفته هفدهم لیگ برتر بیستم، شنبه ۱۳۹۹/۱۲/16

ورزشگاه :تختی آبادان

داوری:امیر عرب براقی

 کمک‌ها: علیرضا مرادی – محمد رسول ذورقی – جلیل شعرانی کمک داور اضافی ۱و۲: محمد حسین زاهدی فر – علی ابراهیمی

ترکیب تیم فوتبال صنعت نفت:حامد فلاح زاده، محمد اهل شاخه، حسین ساکی، محمد طیبی، امید خالدی،حکیم نصاری(دقیقه 90 امید حامدی فر)، محمود مطلق زاده، عبدالله ناصری(دقیقه 76 مهدی زبیدی)، طالب ریکانی، حسن بیت سعید، رضا خالقی فر(دقیقه 90 رحیم زهیوی)/ سرمربی : سیروس پورموسوی

ترکیب تیم فوتبال پرسپولیس : حامد لک، مهدی شیری، محمدحسین کنعانی زادگان، سیدجلال حسینی، علی شجاعی(دقیقه 80 مهدی عبدی)، سیامک نعمتی(دقیقه 80محمد مهدی مهدی خانی)، احمد نوراللهی، میلاد سرلک، احسان پهلوان، امید عالیشاه و وحید امیری/ سرمربی : یحیی گل محمدی

 

اخطار:

  • صنعت نفت:حکیم نصاری(76)
  • پرسپولیس: 

اخراج:__

 

لحظات حساس:

دقیقه 15: فرار امیری از سمت راست و پاس او برای عالیشاه این بازیکن را صاحب توپ کرد، او نیز تلاش  کرد تا دوباره امیری را که در موقعیت بهتری قرار داشت به توپ برساند اما این بازیکن در حرکت آخر موفق نبود و این موقعیت به هدر رفت.

دقیقه 46: ارسال از سمت چپ با اشتباه سیدجلال حسینی رضا خالقی فر رادر موقعیت گلزنی قرار داد اما ضربه این بازیکن را حامد لک به زیبایی سیو کرد و مانع از فرو ریختن دروازه پرسپولیس شد.

دقیقه 66: ارسال مهدی شیری روی دروازه به احمد نوراللهی رسید اما ضربه سر این بازیکن به اندازه کافی دقیق نبود.

دقیقه 78: پرتاب بلند وحید امیری به درون محوطه جریمه باز هم به نوراللهی رسید و ضربه این بازیکن از کنار دروازه به بیرون رفت.

 

شرح بازی:

پرسپولیس در حالی برای این بازی خود را آماده کرد که نگرانی های زیادی برای سفر به آبادان داشت اما به هر روی تصمیم مسئولان بر آن است که فعلا خللی در برگزاری بازی های مربوط به استان خوزستان وارد نشود.

سرخپوشان برای این بازی سعید آقایی را در اختیار نداشتند و پس از هفته ها علی شجاعی در ترکیب ثابت به میدان رفت و مهاجمان تخصصی تیم باز هم جزو 11 نفر اصلی نبودند.مهدی ترابی نیز که امیدهای زیادی برای حضورش در این بازی وجود داشت در نهایت اجازه حضور پیدا نکرد و تنها توانست از روی سکوها نظاره گر دیدار تیمش باشد.

در نیمه نخست این بازی شاهد صحنه های حساس و موقعیت های کمی بودیم و همین مهم نیز سبب شد تا دو تیم با تساوی بدون گل راهی رختکن شوند.

نیمه دوم نیز به همین روال پیش رفت تا سوت پایان مسابقه در همین شرایط به صدا در آید و دو تیم به تقسیم امتیازها در آبادان رضایت دهند.

با توجه به کسب نتیجه تساوی پرسپولیس 34 امتیازی شد و در سوی دیگر مسابقات این هفته ،سپاهان با کسب پیروزی امتیازات خود را به عدد 34 رساند. با توجه به تفاضل گل دو تیم پرسپولیس همچنان در صدر جدول باقی ماند و سپاهان در رده دوم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.