حاضریم تعهد بدهیم که بدهی‌ها را پرداخت می‌کنیمعلیپور: پرسپولیس آنقدر توانایی دارد که مشکلات را حل کند

0 6

عضو هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس گفت: ما اعلام کرده‌ایم حاضریم تعهد بدهیم که در همین دوره مدیریتی بدهی‌ها را پرداخت کنیم.

به گزارش پرسپولیس نیوز ، محمد علیپور در خصوص وضعیت باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: فکر می‌کنم باشگاه امسال شرایط بسیار سختی را پشت‌سر گذاشته است، هم تیم و هم کادر فنی زحمت می‌کشند و یک سال است در کوران مسابقات هستند بدون اینکه استراحتی داشته باشند. با رسیدن به فینال آسیا کار بزرگی انجام دادند و در لیگ هم به صدر جدول رسیدند. در کنار آنها هیأت مدیره و مدیرعامل هم مرتباً مشکلات به وجود آمده را در حال حل کردن هستند. این مشکلات به مرور زمان جمع شده و یک شب و دو شب نمی‌شود آنها را حل کرد. همه مدیران هم به نوبه خود سعی کردن مشکلات به وجود آمده را حل کنند.

وی در خصوص پنجره بسته نقل و انتقالات تیم پرسپولیس افزود: در بحث آسیایی پنجره باز شده است و در مورد داخلی هم نمی‌توانیم بگوییم طلبکاران حق‌شان نیست باید به حق‌شان برسند، باشگاه هم تمام تلاش خودش را می‌کند و حاضر است در همین دوره مدیریتی تعهد دهد که آنها را پرداخت می‌کند.

عضو هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس در مورد اینکه شکوری گفته است بعد از رأی فدراسیون مواضع‌مان را اعلام می‌کنیم، گفت: در هر صورت فدراسیون است و مقررات خودش را دارد در همه دنیا هم همین است ما هم رایزنی می‌کنیم و جلو می‌رویم تا مشکلات را حل کنیم. پرسپولیس باشگاه بزرگی است و باشگاه بزرگ هم این مشکلات را دارد. خوشبختانه تیم به آرامش خوبی رسیده و کادر فنی با تعصب و بازیکنان با غیرتی دارد.

علیپور در مورد اینکه خصوصی‌سازی به کجا رسید، عنوان کرد: این قضیه دست خصوصی‌سازی است و مسیر قانونی را طی می‌کند.

وی در مورد اینکه گفته می شود پرسپولیس برای پرداخت بدهی‌ها قرض گرفته است، گفت: در مورد مسائل مالی مدیریت باشگاه در جریان است اما باشگاه پرسپولیس آنقدر توانایی دارد که مشکلات را خودش حل کند.

انتهای پیام/

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.