پرهیزکار: تورنمنت تایلند از قبل در برنامه بازی‌های تدارکاتی تیم ملی بود

0 18

رییس کمیته فوتسال گفت: ما از قبل اطلاع داشتیم که قرار است تایلند تورنمنتی برگزار کند به همین دلیل آن را در برنامه‌های تیم ملی فوتسال گنجانده بودیم.

به گزارش پرسپولیس نیوز ، داود پرهیزکار در گفت‌وگو با  خبرگزاری فارس در مورد برگزاری تورنمنت تایلند، اظهار داشت: فدراسیون فوتبال تایلند دعوت نامه‌ای جهت حضور تیم ملی فوتسال ایران در یک تورنمت 8 جانبه به فدراسیون فوتبال ارسال کرد. ما از قبل اطلاع داشتیم که قرار است تورنمنتی در کشور تایلند برگزار شود و  این تورنمنت را در برنامه بازی‌های تدارکاتی تیم ملی دیده بودیم. البته غیر از این مورد ما با چند کشور دیگر جهت دیدارهای دوستانه مکاتبه داشتیم و منتظر جواب هستیم.

رییس کمیته فوتسال گفت: در حال حاضر حضور تیم‌های ایران، فنلاند، عربستان، ژاپن، کویت، امارات قعطی شده  و به احتمال زیاد روسیه و هلند هم در این تورنمت شرکت می‌کنند.

وی تصریح کرد: طبق تصمیمات مسئولان برگزاری مسابقات در تایلند ما باید 4 روز قبل در این کشور جهت قرنطینه و رعایت پروتکل‌های بهداشتی حضور داشته باشیم. چون قرار است این مسابقات از 28 اردیبهشت تا 3 خرداد ماه برگزار شود.

پرهیزکار در خصوص اینکه درخواستی از سازمان لیگ برتر فوتسال آمده، خاطرنشان کرد: با توجه به برنامه‌ریزی سازمان لیگ، مسابقات لیگ برتر فوتسال 23 اردیبهشت ماه پایان خواهد پذیرفت. بر همین اساس از  سازمان لیگ درخواست کردیم که در صورت امکان، هفته آخر را  بعد از تورنمنت تایلند برگزار کنند یا به گونه‌ای باشد که بازی‌های هفته آخر فشرده‌تر برگزار شود.

انتهای پیام/

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.