تداوم بلاتکلیفی تیم لیگ‌برتری پدیدهدعوای هیات ‌فوتبال و حمیداوی بالا گرفت

0 26

شهرخودرو یا پدیده که روزگاری نیز با همین نام پدیده در رقابت‌های لیگ برتر باشگاه‌های کشور حاضر بود و نتایجی سینوسی اما عمدتاً درخور کسب می‌کرد به دلیل مشکلات مالی با سر و صدا و هیاهوی زیاد به بخش خصوصی واگذار شد.

به گزارش پرسپولیس نیوز، وضعیت این روزهای شهر خودرو مثنوی هفتادمن کاغذ نیاز دارد که روایت کامل و جامعی از آن ارائه شود؛ تیمی که در آستانه ادامه بازی‌های نیم فصل دوم لیگ برتر باشگاه‌های کشور وضعیت بلاتکلیفی دارد.

شهر خودرو یا پدیده که روزگاری نیز با همین نام پدیده در رقابت‌های لیگ برتر باشگاه‌های کشور حاضر بود و نتایجی سینوسی اما عمدتا درخور کسب می‌کرد به دلیل مشکلات مالی با سر و صدا و هیاهوی زیاد به بخش خصوصی واگذار شد.

قرعه تیمداری به نام فرهاد حمیداوی خورد و وی نیز حداقل از نظر مالی سر و سامانی به وضعیت تیم داد و حتی پای شهر خودرو به رقابت‌های آسیایی نیز باز شد اما نتایج مناسبی نگرفت.

اما به ناگهان از حدود 2 ماه قبل بار دیگر شهر خودرو کانون اخبار رسانه‌ها شد و تنها نماینده خراسان رضوی و شرق کشور در لیگ برتر باشگاه‌های کشور در کما فرو رفت.

نتایج نوسانی شهر خودرو با مهدی رحمتی از ابتدای فصل نیز سبب شد این بار شهر خودرو بیشتر از گذشته اخبار مربوط به مشکلات مالی‌اش به چشم بیاید هرچند که از انصاف نیز نباید دور شد که شهر خودرو تحویل شده به رحمتی با اسب زین کرده‌ای که در فصول قبل به واسطه زحمات رضا مهاجری ایجاد کرده بود تفاوتی در سطح از زمین تا آسمان داشت.

اینک اما مهمترین مسئله‌ای که شهر خودرو و هوادارانش را رنج می‌دهد وضعیت مالکیت تیم است که بالاخره مشخص نشد در اختیار بخش خصوصی است و یا اینکه به استان واگذار شده است.

در جریان نقل و انتقالات اخیر شهر خودرو اما این مسئله بیشتر عیان شد؛ فرشاد فرجی مشخص نیست با مجوز چه کسی به پرسپولیس پیوسته است و امین قاسمی نژاد هم همچنان در انتظار وضعیت مالکیتی شهر خودرو است تا بتواند جواز حضورش در استقلال تهران را بگیرد.

سردرگمی در شهر خودرو به اوج رسیده، تیمی که از هفته گذشته مجددا به پدیده تغییر نام پیدا کرد و حتی در مکاتبات مرتبط با فدراسیون فوتبال نیز بدین نام خوانده شده اینک روزگار خوبی ندارد.

در آخرین نامه‌نگاری صورت گرفته از سوی هیئت فوتبال خراسان رضوی که امروز با فدراسیون انجام شده به این نکته تصریح شده که حمیداوی مالک باشگاه نیست و امضا و مکاتبات وی فاقد اعتبار است.

از آن سو، حمیداوی نیز پا پس نمی‌کشد و معتقد است باید هزینه‌ها به وی پرداخت شود تا وی مجوز انتقال قانونی باشگاه را فراهم کند.

آنچه در این میان بیش از همه عیان است از دست رفتن فرصت‌ها برای نماینده خراسان است، بازیکنان کلیدی تیم نیز هر روز با تیم دیگر مذاکره می‌کنند و در این میان بنظر می‌رسد در نهایت شهر خودرو بلاتکلیف‌تر از گذشته لیگ را ادامه دهد.

انتهای پیام/

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.