جدیدترین رده بندی تیم های باشگاهیپرسپولیس پنجم آسیا شد، استقلال یازدهم

0 49

براساس جدیدترین رده بندی تیم های باشگاهی از دیدگاه سایت فوتبال دیتابیس، بایرن مونیخ در رده بهترین تیم های جهان ایستاده است.

به گزارش پرسپولیس نیوز، وب سایت تحلیلی فوتبال دیتایس که اقدام به انتشار رده بندی برترین تیم های باشگاهی در سراسر جهان می کند، در جدیدترین رده بندی منتشر شده خود، بایرن مونیخ را برترین تیم فوتبال جهان می داند. در این رده بندی، منچسترسیتی نیز به رده دوم صعود کرده و رئال مادرید نیز با 5 پله صعود در جایگاه سوم است.

نکته جالب درخصوص این رده بندی، جهش بزرگ اینترمیلان است که با آنتونیو کونته در صدر جدول رده بندی سری آ قرار گرفته و مدعی اصلی قهرمانی است. آنها با 7 پله صعود به رده چهارم و بالاتر از بارسلونا رسیده اند. منچستریونایتد و چلسی نیز به ترتیب با 19 و 26 پله صعود، پرش بزرگی در این جدول رده بندی داشته اند.

در رده بندی جهانی، پورتو با مهدی طارمی نیز در رتبه سیزدهم بهترین تیم های باشگاهی جهان ایستاده است. سقوط یازده پله ای لیورپول و پنج پله ای یوونتوس نیز از نکات جالب توجه این رتبه بندی است.

اما در میان تیم های آسیایی، الهلال عربستان همچنان برترین تیم آسیایی است و پس از آن، تیم های کاوازاکی فرونته، چونبوک موتورز کره جنوبی و الدحیل قطر حضور دارند. پرسپولیس نیز با ایستادن در رده پنجم، برترین تیم ایرانی است. استقلال نیز در جایگاه یازدهم برترین تیم های آسیایی حضور دارد.

انتخای پیام/

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.