پایان یک محرومیت

0 8

محرومیت عیسی آل کثیر، مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس امروز به پایان رسید و او می‌تواند از فردا برای سرخپوشان به میدان برود.
به گزارش پرسپولیس نیوز، عیسی آل کثیر، مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس که در رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا عملکرد خوبی داشت، در دیدار با پاختاکور ازبکستان شادی گل جنجالی انجام داد و ۶ ماه از فوتبال محروم شد.

البته محرومیت این بازیکن امروز به پایان رسید و او مشکلی برای دیدار‌های آینده تیمش ندارد. پیش از این اعتراض پرسپولیسی‌ها به این محرومیت در کمیته انضباطی و کمیته استیناف کنفدراسیون فوتبال آسیا بی نتیجه ماند تا سرخ‌ها شکایت خود را به دادگاه عالی ورزش ارجاع دهند. هرچند وکلای باشگاه پرسپولیس تلاش زیادی کردند تا در CAS دستور موقت برای حکم محرومیت آل کثیر بگیرند، اما این اتفاق رخ نداد تا این بازیکن دیدار فینال لیگ قهرمانان آسیا و نیم فصل اول لیگ برتر را از دست بدهد.

بر اساس حکم کمیته انضباطی کنفدراسیون فوتبال آسیا محرومیت آل کثیر از ۳ اکتبر ۲۰۲۰ آغاز شد و ۲ آپریل ۲۰۲۱ تمام می‌شود؛ بنابراین آل کثیر از ۱۴ فروردین می‌تواند سرخپوشان را در تمرینات و بازی‌های رسمی همراهی کند.

آل کثیر در این ۶ ماه حتی حق حضور در تمرینات و اردوی تیمش را هم نداشت و در روز‌های اخیر هم انتشار یک ویدئو از محل تمرینات پرسپولیس که نشان می‌داد عیسی به صورت انفرادی تمرین می‌کند حاشیه ساز شد؛ هرچند پس از آن کارشناسان حقوقی اعلام کردند تمرین انفرادی وی منعی ندارد.

انتهای پیام/

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.