پایان شایعه دلهره‌آور برای نماینده ایران؛پرسپولیسی‌ها کرونا ندارند

0 16

جواب آزمایش کووید۱۹ تمام اعضای تیم فوتبال پرسپولیس ایران منفی اعلام شد.به گزارش پرسپولیس نیوز  و به نقل از ورزش سه،در شرایطی که از شب گذشته شایعاتی مبنی بر مثبت شدن آزمایش کرونای چند نفر از اعضای تیم فوتبال پرسپولیس پس از سفر به هند مطرح شده بود، اما جواب تست سرخ‌پوشان ایران بدون گزارش مثبت اعلام شد.

مسؤولان برگزاری مسابقات لیگ قهرمانان آسیا پس از ورود کاروان تیم فوتبال پرسپولیس هتل محل اقامت خود در گوآ هند، یک مرحله آزمایش کووید۱۹ را انجام دادند که نتیجه آن دقایقی قبل اعلام شد.

باشگاه پرسپولیس اعلام کرده قرار بود ظهر روز گذشته به کادر پزشکی باشگاه اعلام شود، اما کمبود امکانات و ترافیک کاری در آزمایشگاهی در شهر گوا، موجب شده تا نتیجه تست‌ها با تاخیر فراوان به کاروان پرسپولیس ایران اعلام شود.
اعلام دیرهنگام جواب آزمایش کرونای پرسپولیسی‌ها موجب شده بود تا برخی صفحات مجازی اقدام به انتشار شایعاتی مبنی بر ابتلای چند نفر از سرخ‌پوشان داشته باشند و نگرانی و استرس را به هواداران این تیم انتقال دهند و همچنین موجب دلهره و ترس در اردوی پرسپولیس شوند که این شایعه با منفی شدن تست کرونا رد شد.

مطرح شدن چنین شایعاتی موجب شده بود تا تماشاگران پرسپولیس این برداشت را داشته باشند که بلای سال گذشته بر سر الهلال عربستان با کنار گذاشتن این تیم از لیگ قهرمانان بخاطر ابتلای ۱۱ نفر از بازیکنان تیم به کرونا، در انتظار سرخ‌پوشان باشد که این اتفاق برای نماینده فوتبال ایران نیفتاد تا نایب‌قهرمان آسیا بدون استرس آماده نخستین بازی خود در گروهE  شود.

اعضای تیم فوتبال پرسپولیس امروز هم یک تست کرونای دیگر در فاصله ۴۸ ساعت مانده به نخستین مسابقه خود در فصل ۲۰۲۱ لیگ قهرمانان آسیا را انجام می‌دهند تا بدون مشکل به استقبال دیدار چهارشنبه شب برابر الوحده امارات بروند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.