واکنش مطبوعات قطری به برد دوباره پرسپولیس مقابل الریان

0 36

مطبوعات قطری از شکست دوباره الریان مقابل پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا و قعرنشینی این تیم در گروه صحبت کردند.

به گزارش پرسپولیس نیوز، شب گذشته در چارچوب هفته پایانی لیگ قهرمانان آسیا، پرسپولیس مقابل الریان به برتری پرگل 4 بر 2 دست یافت تا صعودی مقتدرانه را به ثبت برساند. از طرفی دیگر نماینده قطری با کسب تنها 2 امتیاز و قرار گرفتن در قعرجدول با این رقابت خداحافظی کرد و از لیگ قهرمانان آسیا حذف شد. رسانه‌های قطری پس از شکست دوباره الریان مقابل پرسپولیس و نتیجه ضعیف تیم لوران بلان به انتقاد از این تیم پرداختند.

روزنامه الوطن با تیتر «الریان کار خود را در لیگ قهرمانان آسیا به پایان برد» از شکست 4 بر 2 تیم قطری مقابل نماینده ایران صحبت کرد و از درخشش تیم پرسپولیس نوشت. الوطن از شروع قدرتمندانه شاگردان گل محمدی صحبت کرد و مدعی شد که در نیمه دوم با تعویض‌های بلان الریان توانست مقابل نماینده ایرانی بازی خوبی به نمایش گذارد و به شکلی واضح عملکردش بهتر شود.

روزنامه الرایه با تیتر «شکستی تلخ و خداحافظی با لیگ قهرمانان» را به روی جلد برد و از باخت الریان مقابل پرسپولیس نوشت. این روزنامه نیز از عملکرد خوب تیم قطری در نیمه دوم صحبت کرد و با انتشار صحبت‌های بلان از شرایط بد جوّی نیز صحبت کرد.

استاد دوحه با تیتر «شکستی دوباره برای الریان مقابل پرسپولیس» از تکرار باخت بلان به گل محمدی نوشت و از قعرنشینی نماینده قطر و صعود نماینده ایران با 15 امتیاز صحبت کرد.

العرب قطر با تیتر «کار الریان با باخت در لیگ قهرمانان تمام شد» از شکست نماینده قطری صحبت کرد و از بازگشت الریان به دوحه نوشت. العرب با انتشار صحبت هایی از بلان نوشت که الریان در لیگ قهرمانان سال آینده به شکل بهتری ظاهر خواهد شد.

الشرق قطر نیز با تیتر «الریان با باخت به کار خود در لیگ قهرمانان پایان داد» از شکست دوباره مقابل پرسپولیس صحبت کرد. این روزنامه در گزارشی مفصل از اتفاقات بازی الریان مقابل پرسپولیس نوشت و 6 گل این مسابقه را توصیف کرد.

انتهای پیام/

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.