کلهر: اگر تدارک بهتری ببینیم، سرخابی‌ها در آسیا موفق می‌شوند

0 35

کارشناس فوتبال کشورمان درباره عملکرد نمایندگان ایران در لیگ قهرمانان آسیا توضیحاتی را بیان کرد.

به گزارش پرسپولیس نیوز، محمود کلهر کارشناس فوتبال کشورمان در مورد عملکرد تیم فوتبال تراکتور در لیگ قهرمانان آسیا گفت: تراکتور عملکرد فوق العاده‌ای در لیگ قهرمانان داشت. تبریزی‌ها در خط دفاع ضعف داشتند، اما رفته رفته به شرایط آرمانی رسیدند. رسول خطیبی سرمربی تراکتور به خوبی توانست نقاط ضعف تیم خود را پوشش دهد. تراکتور در بازی آخر خود مقابله الشارجه، پرسینگ خوبی داشت. این تیم پرس را از یک سوم خط حمله آغاز می‌کند. تراکتور بدون باخت و با شایستگی راهی مرحله حذفی شد.

او در مورد عملکرد تیم فوتبال استقلال در این مسابقات اظهار کرد: از نظر در اختیار داشتن بازیکنان آماده استقلال هیچ مشکلی ندارد. آبی پوشان در خط دفاع، یزدانی و غلامی را در اختیار دارند که بازیکنان با کیفیتی هستند. دست فرهاد مجیدی برای ترکیب مد نظرش باز است. نبود یک لیدر با تجربه در خط دفاع، تنها نقطه ضعف استقلال است. وریا غفوری می‌تواند این نقش را به خوبی ایفا کند. غفوری بازیکن بزرگی است و نباید با صحبت هایش استقلال را دچار حاشیه کند.

تیم‌های عربستانی چند سالی است ضعیف شده اند
کلهر در ادامه صحبت‌های خود تصریح کرد: تیم‌های عربستانی، چند سالی است ضعیف شده اند و لیگ پویایی ندارند. اگر تدارک بهتری ببینیم، استقلال یا پرسپولیس قهرمان آسیا می‌شوند. این ویژگی در این ۲ تیم پر طرفدار وجود دارد. تیم‌های حاشیه خلیج فارس، افت کرده اند. امیدوارم تدارک بهتری صورت گیرد. اگر شاکله استقلال بر هم نریزد، این تیم می‌تواند در مراحل حذفی عملکرد مثبتی داشته باشد.

کارشناس فوتبال کشورمان در خصوص عملکرد استقلال تاجیکستان (حریف پرسپولیس) در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا گفت: پرسپولیس کار سختی را مقابل این تیم دارد. استقلال تاجیکستان برنامه ریزی بلند مدتی را در این سال‌ها داشته است. این تیم تاجیکستانی، در خط دفاع ضعف دارد که این موضوع می‌تواند به پرسپولیس کمک کند. سرخپوشان در خط دفاع و هافبک، دارای بازیکنان سرعتی و خوبی هستند. شاگردان گل محمدی، با کار‌های ترکیبی می‌توانند به این تیم گل بزنند. استقلال تاجیکستان در ضد حملات فوق العاده خطرناک است.

انتهای پیام/

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.