جلسه‌ای برای حل مشکل مالیاتی فوتبال ایران

0 14

نشست مشترک رئیس فدراسیون فوتبال با رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور در حالی برگزار شد که مهم‌ترین موضوع در این جلسه حل مشکلات مالیاتی فوتبال کشور بود.

به گزارش پرسپولیس نیوز، پیش از عزیمت رئیس فدراسیون فوتبال به بحرین برای همراهی تیم ملی در رقابت‌های دور مقدماتی انتخابی جام جهانی، شهاب الدین عزیزی خادم نشستی را با امیدعلی پارسا، رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور برگزار کرد و دو طرف درخصوص مشکلات مالیاتی موجود در فوتبال کشور به بحث و گفتگو پرداختند.

عزیزی خادم در این جلسه مشترک خطاب به رئیس کل سازمان امور مالیاتی گفت: متاسفانه در دوره مدیریت های گذشته و خیلی قدیمی به مسأله مالیات توجه جدی و لازم به مسئله مالیاتی صورت نگرفته و این فدراسیون عزم جدی دارد تا میراث به جای مانده از مشکلات مالیاتی را حل و فصل کند. با توجه به عدم آشنایی مدیران به مسائل مالیاتی درگذشته، می خواهیم به یک نتیجه و جمع‌بندی مناسب برسیم تا مشکلاتی که اکنون دامن گیر بسیاری از نهادهای فوتبالی است برطرف شود.

وی تاکید کرد: باید به طور ریشه‌ای ابر مشکل مالیات در فوتبال به یک راه حل منطقی برسد و معضلات موجود در این زمینه رفع شود.

در ادامه امید علی پارسا، رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور اعلام کرد: با یک ساز و کار مناسب یک‌بار برای همیشه این مشکل را حل خواهیم کرد. نه تنها معضل فدراسیون فوتبال بلکه باشگاهایی مانند پرسپولیس و استقلال را حل می کنیم تا ثمره آن در تمام فوتبال اثر گذار باشد.

انتهای پیام/

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.