پیوس: قدرت تهاجمی پرسپولیس باید حفظ شود

0 90

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: پرسپولیس با جدایی هیچ بازیکنی داچار مشکل نمی شود اما قدرت تهاجمی پرسپولیس باید با جذب بازیکنان جایگزین مناسب حفظ شود.

به گزارش پرسپولیس نیوز، تیم فوتبال پرسپولیس بعد از کسب پنجمین قهرمانی متوالی، روزهای سختی را سپری می کند. در اولین روز پس از پایان لیگ بیستم، محمدحسین کنعانی زادگان جدا شد و پس از آن نیز احمد نوراللهی خبر از جدایی از پرسپولیس را دارد. با این حال سرخپوشان در نقل و انتقالات توانستند علیرضا ابراهیمی و رضا دهقانی را جذب کنند. فرشاد پیوس در گفت‌وگو با ایرنا، در مورد پنجمین قهرمانی پرسپولیس در لیگ، عملکرد تیم در نقل و انتقالات و … صحبت‌هایی انجام داد که در زیر می خوانید:

لیگ بیستم هم مانند سال‌های قبل با قهرمانی پرسپولیس خاتمه یافت. نظر شما در مورد این موفقیت‌ها چیست؟

پرسپولیس عملکرد خوبی داشت و با وجود اینکه خیلی ها می خواستند جلوی پرسپولیس را برای موفقیت بگیرند، این تیم توانست با حفظ عملکرد خوبش تا پایان لیگ باز هم قهرمان شود و نشان دهد لیاقت این موفقیت ها را دارد.

پرسپولیس نسبت به سال‌های اخیر راه سخت تری را برای قهرمانی طی کرد. قبول دارید؟

لیگ امسال طولانی و فرسایشی شده بود و این کار را برای همه تیم ها سخت کرده بود. از طرفی مسائل خیلی زیادی پرسپولیس را اذیت کرد اما تیم توانست با حفظ روند خوبش و عدم توجه به حاشیه‌ها بار دیگر به قهرمانی برسد.

آیا ششمین قهرمانی متوالی هم برای پرسپولیس رقم خواهد خورد؟

به نظر من کار سخت تر است اما پرسپولیس راه موفقیت را بلد است و فکر می‌کنم ین قهرمانی‌ها تداوم داشته باشد.

تا الان جدایی محمدحسین کنعانی زادگان و احمد نوراللهی قطعی شده است. این موضوع کار پرسپولیس را سخت تر نمی کند؟

احمد و کنعانی زادگان از بازیکنان خوب و تاثیرگذار بودند و نمی‌توان گفت که تاثیری نخواهد داشت اما تیم هیچگاه از جدایی بازیکن ضرر نمی کند چرا که نفرات خوب جایگزین خواهند شد. به نظر من این موفقیت های پرسپولیس همچنان تداوم دارد.

شهریار مغانلو هم در آستانه جدایی قرار دارد. آیا خط حمله پرسپولیس با جدایی این بازیکن دچار مشکل نمی شود؟

شهریار هم از این قائده مستثنی نیست. او هم مانند دو بازیکن دیگر. مغانلو مهاجم بسیار خوبی بود. هواداران دوست دارند از پرسپولیس بازی تهاجمی ببینند و باید قدرت پرسپولیس در همه زمینه ها از جمله خط حمله حفظ شود.

عملکرد تیم در نقل و انتقالات با جذب علیرضا ابراهیمی و رضا دهقانی چطور بود؟

هر دو بازیکن خوبی هستند و امیدوارم هر چه زودتر خود را با شرایط تطابق دهند تا بتوانند موفق ظاهر شوند. پرسپولیس با تیم های دیگر فرق دارد و امیدوارم این بازیکنان خیلی زود بتوانند خودشان را با شرایط بازی در پرسپولیس وفق دهند.

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.