پیشنهادات سرسام آوری داشتم اما با دلم آمدمپاکدل:وقتی به پرسپولیس گل زدم، قلبم شکست

0 59

مهاجم جدید تیم فوتبال پرسپولیس گفت: وقتی به پرسپولیس گل زدم قلبم شکست چون می دانستم دل میلیون‌ها هوادار را شکستم.


به گزارش  پرسپولیس نیوز ، حامد پاکدل پس از عقد قرارداد با باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: بی شک خوشحالترین مرد روی کره زمین هستم چون به تیمی آمدم که قلبا دوستش داشتم و عاشقش بودم. پرسپولیس برای من همه چیز است. با عشق آمدن نه به خاطر پول.

وی افزود: وقتی پیشنهاد پرسپولیس به من ارائه شد، به مدیر برنامه‌هایم هم اعلام کردم دوست دارم حتی قرارداد سفید امضا کنم چون این تیم را دوست دارم و عاشقش هستم. برایم پول هیچ اهمیتی ندارد و دوست دارم به این تیم بیایم تا به ارتش سرخ پرسپولیس کمک کنم. ارتباط خوبی در این مدت با مدیریت داشتم. از آن‌ها تشکر می کنم. با هم صحبت کردیم و نتیجه‌اش این شد که به پرسپولیس ملحق شوم.

مهاجم جدید پرسپولیس تصریح کرد: از همه بزرگان و پیشکسوتان پرسپولیس رخصت می‌خواهم که جا پای آن‌ها گذاشتم. از بچگی آرزو داشتم آن‌ها را از نزدیک ببینم اما الان به باشگاهی رسیدم که جای پای آن‌ها را در این باشگاه بزرگ می‌بینم. امیدوارم با کمک و راهنمایی های آن‌‌ها بتوانم سرباز خیلی خوبی برای ارتش پرسپولیس باشم و دل طرفداران میلیونی خودمان را شاد کنم.

پاکدل در مورد اینکه آیا با یحیی گل محمدی صحبت کرده، گفت: با مدیریت در این مدت صحبت کردم. خواست خدا بوده که الان اینجا هستم. من بازیکن آزاد بودم. به خاطر عشق به این تیم از خیلی چیزها گذشتم. پرسپولیس را با عشق انتخاب کردم و خیلی خوشحال هستم. امیدوارم با پرسپولیس قهرمانی ششم را تجربه کنم و در آسیا بتوانیم به قهرمانی برسیم و دل میلیون‌ها هوادار را شاد کنیم. به اینجا آمدم که با تمام توانم تلاش کنم تا باعث خوشحالی هواداران شوم. این به من انگیزه می دهد تا با توکل به خدا و حمایت هواداران روزهای خوبی را برایشان رقم بزنم.

وی در خصوص اینکه آیا آماده یک فصل خیلی سخت در پرسپولیس هست، عنوان کرد: از خدا خواستم تا به آرزویم برسم و بتوانم خودم را به همه نشان بدهم. بتوانم یک سرباز خیلی خوب برای تیمی که دوستش دارم باشم. یقینا با ورود تماشاگران به استادیوم انگیزه‌ام چند برابر می‌شود و می‌توانم آنچه که هواداران دوست دارند باشم.

مهاجم پرسپولیس در مورد رقابت در خط حمله پرسپولیس اظهار داشت: اگر رقابت نباشد پیشرفتی نیست. من از رقابت استقبال می کنم چون باعث می شود روز به روز پیشرفت کنیم و بهتر شویم. به نوعی وارد تیم ملی شدم. بازیکنان پرسپولیس چه از لحاظ کیفی و چه از لحاظ شخصیتی همه سطح بالا و بزرگ هستند. بیشتر بازیکنان تیم ملی را تشکیل می‌دهد. من به یک تیم پرافتخار آمدم. و می توانم از تجربیات بازیکنان این تیم استفاده کنم. تمام تلاشم را می کنم برای تیم و باشگاه مثمر ثمر باشم. بازی کردن بازیکنان هم به نظر و تشخیص سرمربی بر می گردد.

پاکدل در مورد گلزنی به پرسپولیس در اراک و خوشحالی نکردن بعد از این گل، گفت: وقتی آن گل را زدم قلبم شکست. آنقدر ناراحت بودم که هیچ توصیفی برایش ندارم. می دانستم با آن ضربه سر دل میلیون‌ها هوادار را شکستم. الان اینجا هستم که با تمام وجودم برای هوادارانی که دلشان را در آن لحظه شکستم تمام تلاشم را به کار بگیرم تا باعث خوشحالیشان شوم.

وی در خصوص اینکه چقدر آمادگی کمک به پرسپولیس را دارد، عنوان کرد: خداراشکر که من را در شرایط سختی قرار داد و برای پرسپولیسی شدن خیلی انتظار کشیدم. فهمیدم چقدر این تیم را دوست دارم. چقدر استرس کشیدم. واقعا تحت فشار بودم. همیشه توکلم به خدا بود. می‌دانستم که این اتفاق برایم می افتد. حالا چه امسال یا چه سال‌های بعد. می‌دانستم باید تلاش کنم تا به آنچه که دوست دارم برسم. واقعیت همین است که من پرسپولیس را با دلم انتخاب کردم. پیشنهادات سرسام آور زیادی بود که می توانستند نظر یک بازیکن فوتبال را عوض کنند. اما خداراشکر تیمم را با دلم انتخاب کردم و به این افتخار می کنم. امیدوارم این را در آینده برای پرسپولیس به نمایش بگذارم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.