شکایت باشگاه سپاهان از معاون حقوقی پرسپولیس

0 96

مدیرعامل باشگاه سپاهان اقدام به شکایت علیه یکی از معاونان باشگاه پرسپولیس کرد.

به گزارش پرسپولیس نیوز، در ادامه درگیری‌های حقوقی بین دو باشگاه سپاهان و پرسپولیس، این بار باشگاه اصفهانی، علیه ایمان حسین‌پور شکایت کرد.

فارس نوشت: ظاهرا دلیل شکایت این باشگاه از معاون حقوقی پرسپولیس، مصاحبه چند روز گذشته حسین‌پور بود. معاون حقوقی باشگاه پرسپولیس چندی قبل در اظهارنظری مدعی شده بود دو فردی که با نارنجک دستی به سمت اتوبوس سرخپوشان در اصفهان حمله‌ور شدند، طرفدار سپاهان بودند زیرا عکس‌های خود با لباس سپاهان را تایید کردند و همچنین جزو دنبال‌کننده‌های صفحه اینستاگرام این باشگاه اصفهانی محسوب می‌شوند.

حالا باشگاه سپاهان با امضای محمدرضا ساکت علیه معاون حقوقی پرسپولیس شکایت کرده است.

جالب اینکه حسین‌پور در آن مصاحبه به صراحت اعلام کرده بود مستنداتش، اظهارات دو فردی است که با نارنجک به اتوبوس پرسپولیس در اصفهان حمله کرده‌اند.

با توجه به اینکه حمله با نارنجک دستی به اتوبوس پرسپولیس قبل از دیدار مقابل ذوب‌آهن یکی از مهم‌ترین اتفاقات و حوادث غیرعادی در فصل بیستم به شمار می‌رود اما هنوز کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال کشورمان آرای تکمیلی خود در قبال افراد دخیل در این موضوع را صادر نکرده و پرونده همچنان از سوی پرسپولیسی‌ها در حال پیگیری است.
همچنین ساکت چند ماه قبل از مدیر روابط عمومی و مدیر رسانه‌ای پرسپولیس به خاطر صحبت‌هایی که پیرامون دیدار این تیم و سپاهان داشتند، شکایت کرده بود و در ادامه سریال شکایت‌هایش علیه مدیران پرسپولیس، این بار به سراغ مسئول کمیته حقوقی سرخپوشان رفت.

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.