باقری، سرانجام به تمرین تیم ملی آمد

0 115

مربی تیم فوتبال پرسپولیس، سرانجام در تمرینات تیم ملی فوتبال ایران حاضر شد.

به گزارش پرسپولیس نیوز، تیم ملی فوتبال ایران شب گذشته (سه‌شنبه) جدی‌ترین و سنگین‌ترین تمرین خود را پیش از رویارویی با تیم ملی سوریه در چارچوب دور نهایی انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ برگزار کرد.

کریم باقری، مربی تیم ملی فوتبال کشورمان که در چند روز گذشته با وجود غیبت دراگان اسکوچیچ و وحید هاشمیان به دلیل کرونایی شدن در تمرینات حاضر نبود سرانجام با حضور لژیونرها و آغاز فیفادی در تمرینات آفتابی شد.

باشگاه پرسپولیس و شخص یحیی گل‌محمدی با حضور زودتر کریم باقری مخالفت کرده بود تا بازهم ۲شغله بودن مربی تیم ملی باعث ایجاد دردسر شود. کرونایی شدن سرمربی و مربی تیم ملی و غیبتشان در تمرین، ضرورت حضور باقری در کنار بازیکنان تیم ملی را دوچندان کرده بود، ولی تلاش‌های فدراسیون در این راه کافی نبود. همچنین مهرداد خانبان، آنالیزور تیم ملی هم در کنار باقری خودش را به اردوی تیم ملی رساند. در کنار این ۲ نفر ابراهیم میرزاپور نیز پس از کرونایی شدن ملادن زگانیار، مربی گلرهای تیم ملی در ورزشگاه آزادی حاضر شد و دروازه‌بان‌های تیم ملی را تمرین داد.

مسابقات انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر از فردا (پنجشنبه) در ۲ گروه آغاز می‌شود و تیم ملی ایران باید در گام نخست از ساعت ۲۰:۳۰ دقیقه در ورزشگاه آزادی به مصاف سوریه برود.

گفتنی است از هر گروه ۲ تیم به طور مستقیم راهی جام بیست و دوم می‌شود و تیم‌های سوم باید به پلی‌آف بروند.

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.