باید همه جانبه حمایت شویمگل‌محمدی: تا بحال چنین استرسی را تحمل نکرده بودم

0 95

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: نیمه اول خیلی موقعیت داشتیم اما به دلیل حساسیت مسابقه هر چه بازی جلوتر می‌رفت، بچه‌ها مضطرب تر می شدند.


به گزارش پرسپولیس نیوز ، یحیی گل‌محمدی پس از برتری مقابل تراکتور در نشست خبری اظهار داشت: از کانون هواداران که در این روزهایی که هواداران نیستند زحمت می‌کشند، تشکر می کنم. واقعا بازی خوب و البته نفس‌گیر. نیمه اول خیلی موقعیت داشتیم اما به دلیل حساسیت مسابقه هر چه بازی جلوتر می‌رفت، بچه‌ها مضطرب تر می شدند.

وی افزود: در کل در نیمه اول می‌توانستیم کار را تمام کنیم اما این اتفاق نیفتاد. شاید با توجه به اضطراب، تمرکز بازیکنان برای زدن ضربات آخر کافی نبود، اما در نیمه اول خیلی خوب بازی کردیم و موقعیت‌های زیادی برای گلزنی داشتیم.

سرمربی پرسپولیس تاکید کرد: در نیمه دوم روی صحنه‌ای که خودمان توپ را به حریف تقدیم کردیم غافلگیر شدیم و گل خوردیم. اما خوشبختانه توانستیم تمرکزمان را برای ایجاد حمله، بازی‌سازی از عقب و استفاده از فضاهای کناری حفظ کنیم. خدا را شکر می‌کنم که گل‌های خیلی خوب و به موقعی زدیم.

گل محمدی خاطرنشان کرد: در مجموع حقمان بود این بازی را ببریم. تراکتور هم تیم نامداری است که مربی خیلی خوبی دارد و در فاز دفاعی خوب عمل کرده است. ما هم عملکرد خوبی داشتیم اما در شرایطی که توپ دو بار جدی به سمت دروازه ما آمد، یک بار به گل تبدیل شد. از تک تک بازیکنانم تشکر می‌کنم زیرا خیلی روزهای سختی را پشت سر گذاشته و فشار زیادی را تحمل می‌کنند، اما با مسئولیت‌پذیری، تعهد و تمرکز بالا تمرین بازی می‌کنند.

گل محمدی تصریح کرد: امیدوارم در نهایت بچه‌ها مزد تلاششان را بگیرند، امروز هم واقعا انرژی گذاشته و به عشق هواداران پرسپولیس مثل همه بازی‌ها تلاش کردند. انگیزه متفاوتی مقابل تراکتور داشتند. می‌دانم هواداران هم در شرایط خیلی سختی هستند و حساسیت مسابقات سبب شده به خاطر نتایج اذیت شوند، اما همیشه انرژی مثبت آنها را داریم و ان‌شاءالله بتوانیم در نهایت با کسب قهرمانی دلشان را شاد کنیم. آرزویمان هم همین است و امیدوارم در بازی پایانی مقابل پیکان مثل دیدارهای قبلی عملکرد خوبی داشته و به قهرمانی برسیم.

وی در باره اینکه این تیم در ماه‌های اخیر تراکتور را با دو سرمربی مختلف شکست داده و به نظرش این حریف در زمان کدام مربی عملکرد بهتری داشته است، گفت: همیشه تراکتور و هوادارانش برای من قابل احترام بودند. خودم یک نیم فصل آنجا مربیگری کرده و می‌دانم هواداران عاشق و خوبی دارد. این دو پیروزی لطف و خواست خدا بود و باز هم می‌گویم تراکتور برای من قابل احترام است. پرسپولیس هم در این سال‌ها به ویژه در زمین خودمان ورزشگاه آزادی عملکرد خوبی داشت و رضایتمند بازی کرد.تراکتور تغییرات زیادی داشته و ثبات خوبی نداشت. امشب مقابل تیم قدرتمندی بازی کرد. فکر می‌کنم دلیل بردهای ما هم همین موضوع بود.

گل محمدی در باره عملکرد خوب مهدی عبدی در دو مسابقه اخیر و میزان رضایتش از این بازیکن توضیح داد: خیلی راضی هستم، زیرا در دو بازی ۴ گل زده و قطعا در مسابقات به ویژه در این دو بازی اخیر عملکرد تاثیرگذاری داشته است. البته همه مهاجمان ما با تمرکز بالا و جان و دل بازی می‌کنند، عبدی هم نشان داد بازیکن فرصت‌طلبی است که ثابت بازی کرده یا به عنوان بازیکن جانشین به زمین رفته عملکرد فوق‌العاده‌ای داشته است. البته هنوز برای بزرگ‌تر شدن خیلی جا دارد و باید با تلاش بیشتر و تمرین بهتر کارش را ادامه بدهد. او تازه شروع کارش است و باید بیشتر تمرکز،بهتر و بیشتر تمرین کند و در این حالت اطمینان دارم می‌تواند یکی از مهاجمان آینده‌دار فوتبال ایران باشد.

وی در باره اینکه روز گذشته از شرایط مالی باشگاه ابراز نارضایتی کرد اما امروز مدیرعامل و رئیس هیات مدیره در محل تمرین پرسپولیس حاضر شده و به بازیکنان پاداش دادند، گفت: برای تیمی که می‌خواهد قهرمان بشود، فقط انگیزه‌های درونی تاثیرگذار نیست و نمی‌توان به آن اکتفا کرد.

سرمربی پرسپولیس افزود:برای اینکه تیم‌ها خود را مدعی نشان بدهند انگیزه‌های بیرونی هم وجود دارد. از شروع فصل تا امروز پاداش آن چنانی نگرفتیم البته بحث ما پول نیست بلکه ایجاد انگیزه مهم است. امروز هم با کاری که مدیران باشگاه انجام دادند و برای سر زدن به بچه‌ها به هتل آمدند، انگیزه خوبی به بچه‌ها دادند. این کار باید انجام شود زیرا لازمه تیم‌داری است. می‌دانیم مشکلات زیاد است و پرسپولیس بدهی‌های زیادی دارد، اما تیمی که می‌خواهد قهرمان شود باید از تمام جوانب مورد حمایت قرار بگیرد.خدا را شکر امروز هم پاداش خوبی به بچه‌ها دادند. از آنها تشکر می‌کنم.

گل محمدی درباره نظر خود نسبت به عملکرد عیسی آل کثیر در کنار شهریار مغانلو پاسخ داد: وی این فصل با دست و پای شکسته برای ما بازی کرد، هیچ وقت تعصب، غیرت و تلاش عیسی و اینکه برای تیم از جانش مایه گذاشته است را فراموش نمی‌کنیم. امروز هم تیم حریف خیلی فشرده دفاع کرد و فضای زیادی برای آل کثیر ایجاد نشداما از عملکردش رضایت کامل داریم.

وی در خصوص دلیل استفاده نکردن از سید جلال حسینی در تیمش توضیح داد: امروز تیم غالب زمین بودیم و عملکرد خط دفاعی پرسپولیس در مجموع خوب بود اما واقعا وجود سید حسین جلالی برای تیم ما ارزشمند است و در این فصل از لحاظ فنی خیلی به ما کمک کرده اما متأسفانه به دلیل مصدومیت مقداری از شرایط تمرین و مسابقه دور شد.هیچ وقت نمی‌توانیم از نام حسینی به راحتی بگذریم چون او تیم را به خوبی هدایت و رهبری کرد،حتی وجودش در رختکن و کنار زمین برای ما واقعا با ارزش بوده و از تلاش‌هایی که برای تیم پرسپولیس داشته و خواهد داشت تشکر می‌کنم. او می‌تواند برای تمام فوتبالیست‌ها و آنهایی که می‌خواهند اسمی در فوتبال دست و پا کنند الگوی خوبی باشد.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در پاسخ به این سوال که پس از گل تراکتور تصور می‌کرد تیمش بتواند ۳ گل به ثمر برساند، اظهار داشت: در آن لحظه ما فشار خیلی زیادی  به تیم حریف می‌آوردیم، اما پس از عقب افتادن استرس خیلی زیادی را تجربه کردم که تاکنون برای خودم بی‌سابقه بود. بازیکنانم به این گل خیلی خوب واکنش نشان دادند و با آرامش و سرعت بیشتر دادن به توپ توانستیم فضای خوبی به دست آوریم و روی تیزهوشی مهدی عبدی، احمد نورالهی و بچه‌های خط حمله به ویژه مهدی ترابی گل‌های خوب و فوق‌العاده‌ای زدیم. کار کردن با این بازیکنان واقعا فوق‌العاده است و تجربه خوبی بود که توانستم در این یکی دو سال با آنها کار کنم. ان‌شاءالله خدا مزد تلاششان را بدهد و بتوانیم دل هواداران را شاد کنیم.

گل محمدی درباره دیدار پایانی پرسپولیس مقابل پیکان گفت: پیکان نشان داده تیم خوبی است. امروز هم توانست با ۵ گل ماشین سازی را شکست بدهد. قطعا بازی راحتی نخواهیم داشت. تیم مهدی تارتار همیشه از تیم های خوب لیگ بوده و باید مثل دیدارهای گذشته پرتلاش باشیم و با انگیزه و پرتلاش ظاهر شویم. ان‌شاءالله در نهایت دیدار خوبی را شاهد باشیم.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.