برخی بازیکنان گلایه دارند جلسه ویژه مدیران پرسپولیس با کاپیتان

0 76

هیات مدیره باشگاه پرسپولیس با کاپیتان این تیم جلسه برگزار خواهد کرد تا تکلیف قرارداد بازیکنان را مشخص کنند.

به گزارش پرسپولیس نیوز به نقل از مهر، باشگاه پرسپولیس در تلاش است تا بازیکنان مد نظر یحیی گل محمدی را قبل از شروع تاریخ محرومیت از سوی فیفا به دلیل عدم پرداخت مطالبات گابریل کالدرون جذب کند.

محرومیت سرخپوشان پایتخت در حالی از هفدهم شهریورماه اعمال می‌شود که سرخ‌ها با شروع رسمی فصل نقل و انتقالات تابستانی از ۲۵ مردادماه می‌توانند بازیکنان تازه وارد خود را ثبت کنند.

پرسپولیس در حالی با جذب علیرضا ابراهیمی مدافع فصل گذشته گل گهر سیرجان کار خود را آغاز کرده که بازیکنان قدیمی همچنان بابت ارقام قرارداد خود ناراضی هستند.

آنها که هنوز بابت قرارداد فصل گذشته خود طلبکار هستند خواستار تسویه هرچه زودتر باشگاه با آنها شده‌اند. موضوعی که اعضای تیم از جانب سید جلال حسینی به گوش مدیران باشگاه نیز رسانده‌اند.

از این رو جعفر سمیعی و مجید صدری رئیس و نایب رئیس هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس قصد دارند جلسه‌ای ویژه با سیدجلال حسینی به عنوان کاپیتان اول این تیم برگزار کنند تا او را در جریان وضعیت باشگاه قرار دهند.

سمیعی و صدری قبل از قهرمانی پرسپولیس در لیگ برتر بیستم به اعضای کادرفنی و بازیکنان پرسپولیس قول داده بودند قبل از شروع تمرینات پیش فصل باقیمانده قرارداد فصل گذشته را پرداخت کنند و قرارداد برخی بازیکنان این تیم را نیز از لحاظ مالی اصلاح کنند.

باید دید سیاست باشگاه پرسپولیس پس از جذب قطعی علیرضا ابراهیمی که توانایی بازی در قلب دفاع این تیم را دارد در قبال هم پستی‌های او همچون سیدجلال چه خواهد بود.

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.