جراحی ساده آل‌کثیر برای پرسپولیس دردسرساز شد

0 103

مصدومیت جزیی عیسی آل‌کثیر برای پرسپولیس دردسرساز شد.
به گزارش پرسپولیس نیوز و به نقل از مهر، عیسی آل کثیر به دلیل شکستگی انگشت دست خود نتوانست برای پرسپولیس در جریان دیدار قبلی تیمش مقابل مس رفسنجان نود دقیقه بازی کند.

مهاجم گلزن سرخپوشان که با استفاده از «آتل» برای محافظت از انگشت دست خود در ترکیب تیمش به میدان رفت به دلیل احساس درد در دقیقه ۶۳ از زمین مسابقه خارج شد تا مهدی عبدی جانشین او شده و تک گل سه امتیازی پرسپولیس را به ثمر برساند.

آل کثیر قصد داشت قبل از بازی با گل گهر سیرجان دست خود را به تیغ جراحان بسپارد اما حساسیت دیدار با شاگردان امیر قلعه نویی باعث تغییر در برنامه عمل جراحی او شد.

مهاجم پرسپولیس قصد دارد جراحی خود را به روزهایی که بازی‌های فشرده پرسپولیس به اتمام می‌رسد موکول کند اما برنامه تنظیمی سازمان لیگ به گونه‌ای است که سرخ‌ها تا دهم مردادماه فرصت استراحت ندارند.

از سوی دیگر آل کثیر نیز نمی‌تواند همچنان درد انگشت شکسته خود را برای مدتی طولانی تحمل کرده تا عمل جراحی کوچک او تبدیل به دردسر این روزهای پرسپولیس شود.

تیم فوتبال پرسپولیس ساعت ۱۹:۵۰ فردا چهارشنبه میزبان گل گهر سیرجان در هفته بیست و پنجم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال در ورزشگاه آزادی است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.