حاشیه دیدار پرسپولیس -گل‌گهرانتقاد شدید قلعه‌نویی از حقیقی

0 78

سرمربی تیم فوتبال گل‌گهر از عملکرد دروازه‌بان تیمش پس از دریافت گل سوم مقابل پرسپولیس انتقاد کرد.

به گزارش پرسپولیس نیوز، تیم فوتبال پرسپولیس در هفته بیست‌وپنجم رقابت‌های لیگ برتر مقابل مهمانش تیم گل‌گهر با نتیجه ۳ بر یک پیروز شد.

* اعتراض بازیکنان و کادر فنی دو تیم در کنار و وسط زمین به روی سکوها و نیمکت‌نشینان نیز سرایت کرد. نیمکت‌نشینان و همراهان دو تیم که روی سکوها بودند، با یکدیگر درگیری لفظی پیدا کردند و این مسئله باعث شد یگان ویژه دخالت کند و تعداد اندکی از هواداران پرسپولیس را از جایگاهی که حضور داشتند، جابه‌جا کند.

* همراهان تیم گل‌گهر به تصمیمات داور اعتراض فراوانی داشتند و از روی سکوها اعتراض می‌کردند.

* روی صحنه گل سوم تیم پرسپولیس که توسط احمد نوراللهی به ثمر رسید، امیر قلعه‌نویی از عملکرد علیرضا حقیقی ناراحت بود و در چند مرحله اعتراض شدیدی به او داشت و معتقد بود حقیقی باید توپ را راهی کرنر می‌کرد.

* در دقیقه ۸۴ احمد نوراللهی با شوتی تماشایی گل سوم پرسپولیس را به ثمر رساند که البته در این گل نباید از واکنش بد حقیقی هم گذشت. پس از این گل نوراللهی و بازیکنان پرسپولیس دوان دوان سمت عکاسان کنار زمین رفتند. در این صحنه مهدی شیری قصد داشت با گرفتن دوربین یکی از عکاسان از هم تیمی هایش عکس بگیرد اما این فرد دوربین خود را به مدافع پرسپولیس نداد تا شیری به شوخی چندین ضربه به سر این عکاس بزند.

* داور قبل از ورود علی شجاعی به جای سعید آقایی به دفاع چپ پرسپولیس اعلام کرد برای تلف نشدن وقت به سمت هم تیمی خود نرود و از منطقه دیگری خارج شود.

* سرمربی گل گهر در دقیقه ۳+۹۰ روی ارسال کرنر خطرناک تیمش که فرصت خطرناکی را برای شاگردان قلعه نویی ایجاد کرد، روی هوا پرید و به این شکل افسوس خود را گل نشدن این موقعیت نشان داد.

* امیر قلعه‌نویی در پایان بازی به سمت داور رفت و باز هم نسبت به عملکرد اشکان خورشیدی انتقاد و اعتراض کرد.

* پس از پایان مسابقه قلعه نویی به سمت گل محمدی و برخی بازیکنان پرسپولیس رفت و این برد را به وی تبریک گفت.

دیدار پرسپولیس و گل گهر در نهایت با برتری سه بر یک پرسپولیس تمام شد.

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.