خان محمدی: پرسپولیس برابر پیکان هوشمندانه بازی کند

0 91

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس معتقد است این تیم برابر پیکان باید هوشمندانه بازی کند.

به گزارش پرسپولیس نیوز، حسن خان محمدی درباره شرایط تیم فوتبال پرسپولیس پیش از دیدار برابر پیکان به ایسنا گفت: من فکر می‌کنم بازیکنان باید در برابر پیکان هوشمندانه بازی کنند چون نباید فقط به این فکر کنند به راحتی می تواند قهرمان بشوند که اگر اینگونه باشد کار برایشان سخت می شود به این بازی باید هوشمندانه نگاه کنند و فقط برای کسب ۳ امتیاز به میدان بروند تیم نباید طوری بازی کند که حواسش به نتیجه دیدار استقلال و سپاهان باشد.

وی افزود: پیکان تیم بسیار خوبی است و مقابل پرسپولیس دست و پا بسته نیست این تیم زهردار و فرصت طلب است اما پرسپولیس هم انگیزه بسیار زیادی دارد و می خواهد که قهرمان بشود همانطور که گفتم تیم باید طوری بازی کند که کاری به نتیجه دیدار استقلال و سپاهان نداشته باشد و فقط برای برد بازی کند. انشاءالله با یک برد شیرین پرسپولیس قهرمان شود.

وی همچنین گفت: هر تیمی برای حیثیت خودش بازی می کند. مطمئنا پیکان برای حیثیت خود به میدان می آید و بنابراین با تمام توان بازی می کند. من فکر نمی‌کنم پیکان جلوی پرسپولیس بازی را ساده بگیرد چون قاعدتا آنها می توانند با برد رتبه بهتری به دست بیاورند بنابراین پرسپولیس کار ساده ای پیش رو ندارد و فقط باید با تمرکز بالا و هوشمندانه مقابل حریف بازی کنند.

خان محمدی در بخش دیگری از صبحت‌هایش درباره عملکرد مهدی عبدی هم گفت: عبدی مهاجم جوانی است و در روزهای که پرسپولیس مهاجم نداشت به تیم کمک می کرد. این بازیکن چون آن طور که باید به تیم بزرگسالان اضافه نشد با تجربه کمی به تیم ملحق شد و کار سختی را پیش رویش می دید اما الان شرایطش بهتر شده و واقعا به کمک پرسپولیس می آید. او الان یکی از بهترین بازیکنان است که در شرایط حساس به تیم کمک می کند.‌

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.