دفاع رئیس کمیته مسابقات از شیوه برگزاری لیگ: امسال یک رباط پاره ندادیم!

0 90

رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ از نحوه برگزاری بازی‌ها در فصل اخیر دفاع کرد.


به گزارش پرسپولیس نیوز، سهیل مهدی بعد از قهرمانی تیم فوتبال پرسپولیس در سوپرجام در خصوص اینکه خیلی از کشورها مسابقاتشان را به موقع برگزار کرده‌اند اظهار داشت: ستاد ملی مبارزه با کرونا ما را تحت فشار نگذاشته است. اینکه می‌گویند کشورهای مختلف با این شرایط به اینجای مسابقات‌شان رسیده‌اند درست است اما هر کشور شرایط خاص خودش را دارد.

وی افزود: ما نمی‌توانیم بگوییم عربستان به چه صورت عمل کرده است. شما ببینید ما در کجای مسابقات وقفه داشتیم یا باعث ایجاد تأخیر شدیم. آن زمان باید بررسی کنیم که اگر تأخیری ایجاد شده کجایش تقصیر من یا شما بوده است.

رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ تأکید کرد: وقتی مسابقات لیگ قهرمانان آسیا یک ماه متمرکز می‌شود و بازی‌های مسابقات جام جهانی نیز به صورت متمرکز برگزار می شود ما دچار مشکل می‌شویم. این را هم در نظر بگیرید به خاطر کرونا سه هفته مسابقات لیگ برتر دیرتر شروع شد. شما تمام این مسائل را کنار هم بگذارید و اینها همه در برگزاری بازی‌ها تأثیر دارد.

مهدی عنوان کرد:‌ فرض کنید که قرار باشد چهار روز یکبار بازی کنند در آن صورت بازیکن ملی‌پوش آسیب می‌بیند. اگر قرار باشد فشردگی بازی‌ها بیشتر شود در آن صورت ACL بازیکنان دچار مشکل خواهد شد.  چهار تیم ما امسال به مرحله بعد لیگ قهرمانان صعود کردند و تیم ملی ما هم به راحتی در چهار مسابقه شرکت کرد اما شما باید ببینید آیا امسال لیگ ما یک پارگی رباط صلیبی داده یا خیر؟ ما در غیاب هواداران و رسانه‌ها باید بررسی کنیم که آیا شرایط بدی داشتیم؟

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.