دیک ادووکات رسماً سرمربی تیم ملی فوتبال عراق شد

0 102

دیک ادووکات، سرمربی ۷۴ ساله هلندی به طور رسمی هدایت تیم ملی فوتبال عراق را برای مرحله نهایی انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ پذیرا شد.
به گزارش پرسپولیس نیوز، کمیته عادی‌سازی وضعیت فدراسیون فوتبال عراق عصر امروز (شنبه) قرارداد رسمی‌اش با دیک ادووکات برای سرمربیگری تیم ملی در دیدارهای مرحله نهایی انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ اعلام کرد. دیک ادووکات با این قرارداد تصمیم قبلی خود مبنی بر کناره‌گیری از مربیگری که یک سال پیش اعلام کرده بود لغو کرد.

امروز هیئت عراقی به سرپرستی عدنان درجال، وزیر ورزش و جوانان توانست دیک ادووکات هلندی را برای پذیرش سرمربیگری تیم ملی فوتبال عراق در مرحله نهایی انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ متقاعد کند.

ایاد بنیان، رئیس کمیته عادی‌سازی وضعیت فدراسیون فوتبال عراق گفت: انتخاب ادووکات بر اساس تجاربش در عرصه باشگاهی و ملی صورت گرفت. ما پس از بررسی رزومه بسیاری از مربیان برجسته و مذاکراتی سرانجام سرمربی هلندی را انتخاب کردیم. سرمربی جدید اهداف و برنامه‌های ما را می‌داند که با دیدارهای سرنوشت‌ساز انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ و همچنین شرکت در جام ملت‌های عربی آغاز می‌شود. در روزهای آینده آماده‌سازی تیم ملی فوتبال عراق را آغاز می‌کنیم.

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.