فتاحی: سازمان لیگ با سرمربیان غایب در نشست‌های خبری برخورد کند

0 94

رئیس پیشین کمیته برگزاری مسابقات سازمان لیگ فوتبال گفت: اگر می‌خواهیم لیگ خوبی داشته باشیم باید قانون و آیین‌نامه را اجرا کنیم.
به گزارش پرسپولیس نیوز، در حالی که هفته بیست و پنجم مسابقات لیگ برتر فوتبال را پشت سر گذاشته‌ایم، اما شاهد هستیم که سرمربیان تیم‌ها در اکثر نشست‌های خبری قبل و بعد از مسابقات غایب هستند و دستیاران خود را به نشست‌های خبری می‌فرستند. از سوی دیگر سازمان لیگ هم با وجود انتقاد رسانه‌ها، برخورد جدی و انضباطی با سرمربیان غایب در نشست خبری نمی‌کند.

سعید فتاحی رئیس پیشین کمیته برگزاری مسابقات سازمان لیگ در این خصوص به تسنیم گفت: در آیین‌نامه‌ای که در زمان فدراسیون صفایی فراهانی توسط علی کاظمی تنظیم شده بود، در خصوص برگزاری نشست‌های خبری تصمیم‌گیری نشده بود.

وی ادامه داد: ۲ سال پیش آیین‌نامه‌ای را تنظیم کردیم که به تصویب هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال رسید و همان زمان به تمام باشگاه‌ها ابلاغ شد. در این آیین‌نامه آمده که اگر سرمربیان تیم‌ها بدون دلیل در نشست‌های خبری قبل و بعد از بازی‌ها شرکت نکنند، بار اول یک میلیون تومان و اگر برای دومین بار تکرار شود، سه میلیون تومان و اگر غیبت سرمربیان به ۳ جلسه برسد، ۵ میلیون تومان جریمه در نظر گرفته می‌شود. کمیته انضباطی نیز می‌تواند با در نظر گرفتن جرایم سنگین‌تر، برخورد جدی‌تری داشته باشد.

فتاحی عنوان کرد: نمی‌دانم چرا دوستان در بحث اجرا ضعیف عمل می‌کنند و نتیجه‌اش هم همین شده که امروز می‌بینیم. این مسائل برای فوتبال حرفه‌ای ما خوب نیست، باید قانون اجرا شود. باید به بهترین شکل آیین نامه را اجرا کرد و سازمان لیگ طبق آیین‌نامه با سرمربیان غایب در نشست‌های خبری برخورد کند.

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.