پرسپولیس ۲ – ۰ آلومینیومجای خوش پرسپولیس در صدر

0 87

لیگ برتر بیستم رفته رفته وارد روزهای حساس خود می شود و پرسپولیسی ها در این هفته باید خود را مهیای بازی را آلومینیوم می کردند. سرخپوشان در این دیدار از امتیاز میزبانی برخودار بوده و بازی را ساعت ۲۰:۵۵ در ورزشگاه آزادی آغاز کردند.

به گزارش پرسپولیس نیوز ، گزارش لحظه ای این بازی به شرح زیر است:

هفته بیست و هفتم لیگ برتر بیستم؛ شنبه ۱۴۰۰/۰۴/۱۹

ورزشگاه: آزادی

داور:امیر عرب براقی

کمک ها:  مهدی عالیقدر – امیر محمد داودزاده – مهدی اجاقی

ترکیب پرسپولیس:حامد لک، حسین کنعانی زادگان، فرشاد فرجی، مهدی شیری، وحید امیری، احمد نوراللهی، میلاد سرلک، احسان پهلوان، مهدی ترابی(دقیقه ۷۶ سیامک نعمتی)، امید عالیشاه(دقیقه ۶۶ سعید آقایی)، شهریار مغانلو(دقیقه ۷۶مهدی عبدی)/سرمربی: یحیی گل محمدی

ترکیب آلومینیوم:حسین پورحمیدی، محمد ایرانپوریان(دقیقه ۴۶ مصطفی احمدی)، رامتین سلیمان زاده، سید مهدی حسینی، حامد پاکدل(دقیقه ۸۷ ، امید سینک(دقیقه ۴۶ جابر انصاری)، شاهین توکلی، پوریا آریاکیا، معین عباسیان، اسماعیل شریفات(دقیقه ۷۷ سعید باقرپسند) و امید محمد هوشمند/سرمربی: علیرضا منصوریان

 

اخطار:  

  • پرسپولیس: سعید آقایی(۸۱)
  • آلومینیوم:

اخراج:

لحظات حساس:

دقیقه ۲:ضربه آزاد برای پرسپولیس را ترابی ارسال کرد اما دروازه بان آلومینیوم آن را به کرنر فرستاد.

دقیقه ۵۳:پاس در عمق امیری و نفوذ مغانلو به محوطه جریمه آلومینیوم با شوت نوک پای او همراه بود اما دروازه بان حریف توانست این ضربه خطرناک را راهی کرنر کند.

دقیقه ۵۵: اشتباه حامد لک در مصاف با حامد پاکدل می رفت تا دروازه سرخپوشان را باز کند اما بازیکن حریف از موقعیت خود استفاده نکرد.

دقیقه ۸۸: شوت نعمتی به سمت دروازه آلومینیوم را پورحمیدی راهی کرنر کرد.

دقیقه ۸۹: کرنر برای پرسپولیس را سیامک نعمتی به روی دروازه فرستاد که توپ در شلوغی محوطه جریمه به عبدی رسید و این بازیکن در زدن ضربه آخر موفق عمل نکرد.

شرح گل:

دقیقه ۲۴(پرسپولیس ۱ – ۰ آلومینیوم):همکاری مغانلو و ترابی با یکدیگر ،فرار و پاسکاری بی نقص این دو بازیکن با یکدیگر مغانلو را در موقعیت مناسبی قرار داد و ترابی با یک پاس عالی شهریا را صاحب توپ کرد و این بازیکن گل اول را به ثمر رساند.

دقیقه ۳۴(پرسپولیس ۲ – ۰ آلومینیوم):باز هم همکاری دو بازیکن درگیر روی گل اول، منجر به باز شدن دروازه آلومینیوم شد. نفوذ شهریار مغانلو به محوطه جریمه در حالی بود که بازیکن آلومینیوم را تنه به تنه خود می دید و از این رو با دید خوب و پاس رو به عقب مهدی ترابی را صاحب توپ کرد و این بازیکنبا ضربه بغل پای حرفه ای  گل دوم را به ثمر رساند.

شرح بازی:

شاگردان یحیی گل محمدی در حالی مقابل آلومینیوم به میدان رفتند که با توجه به تساوی مقابل فولاد ، برای تثبیت جایگاه خود در صدر جدول و خیالی آسوده تر به پیروزی مقابل این تیم نیاز داشتند.

عسی آل کثیر و سید جلال حسینی دو بازیکنی بودند که کادر فنی آنها را برای این بازی در اختیار نداشت البته کاپیتان سرخ ها در لحظه آخر نامش از ترکیب تیم کنار گذاشته شد.

نیمه نخست با حمله هایی از سوی پرسپولیس همراه بود که مغانلو و ترابی آن را ترتیب می دادند و در دوصحنه نیز توانستند با همکاری یکدیگر دروازه شاگردان منصوریان را باز کنند.

نیمه دوم هر چند گلی برای پرسپولیس در پی نداشت اما دروازه حریف را با شوت های خود تهدید کردند و در حراست ازز دو گل خود موفق ظاهر شدند.

با توجه به سه امتیاز این بازی برای پرسپولیس، در حالی که سپاهان پس از پیروزی مقابل صنعت نفت به صدر رفته بود، ۵۸ امتیازی شد و دوباره به جایگاه اصلی خود در صدر جدول بازگشت تا با روحیه ای خوب در انتظار نود و ششمین دربی باشد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.