اخراج نعمتی درست بودگل‌محمدی: درباره رسول‌پناه نه، درباره گرانی صحبت کنیم

0 49

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس معتقد است تصمیم داور برای اخراج سیامک نعمتی در بازی با نفت مسجدسلیمان درست بود.

به گزارش پرسپولیس نیوز، یحیی گل‌محمدی، سرمربی تیم فوتبال پرسپولی بعد از برد ۲ بر یک تیمش برابر نفت مسجدسلیمان اظهار کرد: بازی مهمی برای ما بود. سه امتیاز مهمی بود. در نیمه اول به بازی مسلط بودیم. چیزی که باعث شد استرس بازی بیش‌تر بشود استفاده نکردن از موقعیت‌ها بود. اگر اختلاف گل بالا می‌رفت سختی نمی‌کشیدیم. باید از موقعیت‌ها استفاده می‌کردیم. بازیکنان برای این سه امتیاز زحمت کشیدند. از گرفتن این سه امتیاز راضی هستیم. خوشحالیم سال را با برد به پایان رساندیم.

او درباره اخراج سیامک نعمتی گفت: وقتی تیم حریف عقب بود سعی کرد جبران کند و بازیکنان تکنیکی خوبی در سمت چپ داشت. بلبلی کیفیت خوبی در بازی نشان داد. نعمتی هم در آن دو صحنه می‌توانست با تمرکز بیش‌تری روی توپ برود و مجبور به خطا نشود. فکر می‌کنم تصمیم داور درست بود.

گل محمدی با اشاره به روند بازی اظهار کرد: بازی سختی برای ما در اواخر مسابقه شد. در نیمه اول خوب گل زدیم و پنالتی گرفتیم و می شد این همه استرس برای برد نداشته باشیم. ۳ امتیاز خیلی مهم را در مجموع گرفتیم . می توانستیم گلهای بیشتری بزنیم و همین گل نزدن بازی را برای ما سخت کرد.

وی تاکید کرد: تیم حریف هم تیم سختکوشی بود و در مجموع بازی جذاب و دیدنی صورت گرفت. به هر دو تیم تبریک می گویم که بازی خوبی انجام دادند. این برد تقدیم به هواداران و امیدوارم هواداران این برد را به عنوان عیدی از ما قبول کنند.

سرمربی پرسپولیس در خصوص داوری بازی گفت: بازی از نظر فیزیکی درگیری های زیادی داشت و بازی برای داور هم سخت شد. اعتراض های زیادی از سوی دو تیم انجام شد که به خاطر فیزیکی بود بازی شد. حریف برای نباختن و ما برای بردن وارد زمین شدیم. در مجموع داور بازی را خوب مدیریت کرد، شاید می شد از یکی دو کارت استفاده نکند ولی بازی خیلی سخت بود.

گل محمدی در واکنش به سوال خبرنگاری که عنوان کرد رسول پناه شما را به مناظره دعوت کرده است گفت: شما از طرف چه کسی آمده اید؟ احساس می کنم شما مامور هستید و معذور! (با خنده) اگر دوست دارید در خصوص گرانی و این جور مسائل صحبت کنید.

وی در خصوص عملکرد مغانلو گفت: او خوب کار کرد و کیفیت خوبی داشت. او امسال می تواند خیلی به ما کمک کند.بازی اول کمی برای این بازیکن سخت بود و فعلا از فرم کامل دور است ولی رفته رفته کیفیت خودش را به دست خواهد آورد.

سرمربی پرسپولیس در خصوص پنالتی عالیشاه گفت: او پنالتی زن اول تیم ما نبود و فکر می کنم کمی برای گل زدن احساسی شده بود،البته همان پنالتی تمرکز تیمی ما را به هم زد ولی نیمه اول وقتی به گل رسیدیم راحت تر شدیم و شاید اگر آن پنالتی گل می شد بازی آنقدر برای ما سخت نمی شد.

گل محمدی در خصوص اینکه چگونه یک بازیکن در قالب تیم جا می افتد (با اشاره به شرایط آرمان رمضانی که موفق نشد و یا شهریار مغانلو که به تازگی به این تیم اضافه شده) گفت: این موضوع کمی زمانبر است. این تیم هواداران زیادی دارد و طبیعی است که چون پرسپولیس هوادار زیاد دارد اگر بازیکنی گلزنی نکند یا عملکرد خوبی نداشته باشد تحت فشار قرار می گیرد ولی مطمئنا با تمرین و تمرکز این مساله حل می شود. البته مغانلو امروز یکی از بازیکنان خوب ما بود.

انتهای پیام/

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.