از رفتار سازمان لیگ ناراحتمپورموسوی: به این فدراسیون هم نمی‌توان امیدوار بود

0 40

سرمربی تیم فوتبال نفت آبادان با بیان این‌که به این فدراسیون هم نمی‌توان امیدوار بود، عنوان کرد: خدا شاهد است اگر سازمان لیگ به ما نامه می‌زدند که به خاطر بازی‌های آسیایی‌ استقلال، این بازی لغو شود، ما موافقت می‌کردیم اما از این که می‌گویند چون استقلال به ستاد کرونا نامه زده، این دیدار لغو شده است، از این طور عنوان کردن قضیه گله‌مند و ناراحتم.

به گزارش پرسپولیس نیوز، سید اکبر پورموسوی در واکنش به لغو دیدار تیم های نفت آبادان و استقلال تهران با درخواست باشگاه تهرانی از ستاد مبارزه با کرونا برای لغو این بازی به ایسنا گفت: استقلال تهران فکر می‌کنم از اوایل عید نوروز در تلاش برای لغو این دیدار بود، آن هم با بیان این‌که وضعیت آبادان به دلیل کرونا قرمز است، در صورتی که خود این تیم چند بازیکن کرونایی داشت.

وی عنوان کرد: اگر باشگاه استقلال از همان روز اول به ما می‌گفت که به خاطر بازی در لیگ قهرمانان آسیا خواستار لغو این دیدار هستند، شک نکنید که خود ما با توجه به این‌که حساسیت بازی های آسیایی و حضور نمایندگان مان را در این رقابت‌ها درک می‌کنیم با این موضوع موافقت می‌کردیم اما این‌که عنوان می‌کنند ستاد مبارزه با کرونا با برگزاری این بازی در آبادان مخالفت کرده است و دستور به لغو این دیدار داده است، خوب نیست.

سرمربی تیم فوتبال نفت آبادان تاکید کرد: به این فدراسیون هم نمی توان امیدوار بود زیرا همان رفتارها و برخوردها با تیم های شهرستانی همچنان پابرجاست. تنها اسم‌ها در فدراسیون عوض شده است و همان ندیدن‌های تیم‌های شهرستانی ادامه دارد.

وی گفت: خدا شاهد است اگر سازمان لیگ به ما نامه می‌زد که به خاطر بازی‌های آسیایی‌ استقلال، این بازی لغو شود، ما موافقت می‌کردیم اما از این که می‌گویند چون استقلال به ستاد کرونا نامه زده، این دیدار لغو شده است، از این طور عنوان کردن قضیه گله‌مند و ناراحتم. مگر در کشورهای دیگر و خود کشور ما کرونا نیست؟ مگر بازی‌های فوتبال را لغو کردند؟ پس اگر این بازی‌ به خاطر کرونا لغو شده، تمام دیدارها باید لغو شوند. در هر صورت این رفتار سازمان لیگ خوب نبود و من از این رفتار ناراحت هستم.

انتهای پیام/

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.