انتظاری: استقلال ۹۰ دقیقه دیگر هم نمی‌توانست گل بزند

0 49

پیشکسوت پرسپولیس با بیان این که در دربی ۹۵  پایتخت شهریار و عیسی خیلی دویدند و زحمت کشیدند، اظهار کرد: خط حمله پرسپولیس نقش اساسی در این نبرد داشت.
به گزارش پرسپولیس نیوز،‌ سهراب انتظاری گفت: با اینکه دربی تماشاچی نداشت، اما جذاب بود. از نظر فنی نکته خاصی شاهد نبودیم و دو تیم با استرس و ترس از شکست پا به میدان گذاشته بودند. پرسپولیس حریفش را خوب آنالیز کرده بود و با تجربه‌ی بالا توانست از تک موقعیت خود استفاده کند. در واقع یحیی یک شطرنج تاکتیکی را با هوش خود از مجیدی برد. این برد شیرین را به هواداران، کادر فنی و بازیکنان پرسپولیس تبریک می‌گویم.

وی که با میزان گفت‌وگو می‌کرد، درباره نقاط قوت و ضعف دو تیم افزود: شهریار و عیسی خیلی دویدند و زحمت کشیدند. خط حمله پرسپولیس نقش اساسی در این نبرد داشت. دفاع استقلال متزلزل و کمی عصبی نشان داد و شاید علت آن ترس از مهاجمان پرسپولیس بود. تعویض‌های پرسپولیس حساب شده و مناسب بودند، اما تعویض‌های استقلال بیشتر به نفع پرسپولیس بود و اگر دو تیم ۹۰ دقیقه دیگر بازی می‌کردند استقلال نمی‌توانست راهی به دروازه حریفش پیدا کند.

پیشکسوت پرسپولیس در خصوص عیسی آل کثیر گفت: عیسی در این مدت خیلی سختی کشید و از تیم و تمرینات به دور بود؛ او با انگیزه بسیار بالا پا به این مسابقه گذاشت. شهریار و عیسی زوج خیلی خوبی ساخته و درک متقابل مناسبی از هم دارند؛ در دربی نقش اصلی را آنها ایفا کردند.

مهاجم اسبق پرسپولیس در خصوص حواشی دربی ۹۵ گفت: دربی بازی سنگینی است و به نظرم به اندازه قهرمانی ارزش دارد. کری‌ها فوتبال را جذاب می‌کنند، اما فضای مجازی کار را خراب کرده و باعث شده این مسائل مهم‌تر باشند. بازیکنان باید الگوی جوانان و نوجوانان باشند و خویشتنداری کنند. در بازی قهرمان ایران و فینالیست آسیا نباید شاهد این اتفاقات باشیم. تیم‌های بزرگی، چون رئال و بارسا باید الگوی ما باشند، آن‌ها با وجود تمام رقابت‌ها باز هم با احترام و دوستی با هم رفتار می‌کنند.

انتهای پیام/

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.