بازی با ذوب آهن سخت است حلالی: آنها مقابل پرسپولیس حاشیه می‌سازند ما ضربه‌اش را می‌خوریم

0 16

مرضیه دارابی – خبرنگار: پرسپولیس عصر امروز (دوشنبه) بازی حساس و مهمی را مقابل ذوب آهن در پیش دارد. روز گذشته در خبرها آمده بود که محمدحسین کنعانی زادگان، سیامک نعمتی، کمال کامیابی نیا و شهریار مغانلو که دچار آسیب دیدگی بودند به این بازی خواهند رسید تا یحیی گل محمدی که در این مسابقه سیدجلال حسینی و فرشاد فرجی را هم به دلیل محرومیت در اختیار ندارد، دغدغه کمتری داشته باشد.
البته امید عالیشاه همچنان احساس ناراحتی می کند و احتمال دارد که گل محمدی در موردش ریسک نکرده و از او در این جدال استفاده نکند.
درآستانه دیدار با ذوب آهن که قطعا در بازگشت پرسپولیس به صدر جدول و مسیر ثبت پنجمین قهرمانی تاثیر زیادی خواهد داشت، با اسماعیل حلالی بازیکن سابق سرخپوشان صحبت کردیم. گفت وگوی روزنامه پرسپولیس با حلالی مربی سابق تیم های پایه قرمزها را در زیر می خوانید:

افشاگری اسماعیل حلالی از مدیران پرسپولیس!

-اینطور که پیداست بازی ساده و راحتی پیش روی شاگردان یحیی گل محمدی قرار ندارد.
دو تا بازی خیلی سخت تا اینجا داشتیم و قطعا بازی با ذوب آهن هم یک بازی سخت خواهد بود چون این تیم شکل واقعی خودش را پیدا کرده، البته ضعف هایی هم دارد اما نسبت به دور رفت بهتر شده است. با مربی جدیدش تغییرات خوبی در این تیم ایجاد شده و به همین دلیل بازی ساده ای برای پرسپولیس نخواهد بود. البته آنها در خط حمله آنقدر زهردار عمل نمی کنند اما تیم منسجمی هستند و تیم ما هم البته با چند مصدوم و محروم مواجه است.

– مشابه همین، شکست پرسپولیس مقابل آلومینیوم را رقم زد.
ان شاءالله که آن اتفاق نمی افتد. من به تیم مان خوشبینم، در آن بازی اشتباه بزرگی کردیم که دست و بال مان بسته شد. آوردن شیری به خط دفاع، اشتباه بود چون سرزن نیست. تیم از این محل خیلی آسیب دید ولی کمال یکی دو بار در این خط به کار گرفته شده و خیلی خوب عمل کرده. او هم در ضربات سر و هم کار دفاعی خوب عمل می کند و امیدوارم از این منطقه آسیب نبینیم. در کل تیم فدراسیون هم کار خودش را برای ما انجام داد.

-اتفاقا می خواستم در مورد محرومیت ها و میزان عدالت بین جریمه ها نظرتان را بپرسم.
من امیدوارم در تمام بازی ها این اتفاق بیافتد. آن بازی که میهمان بودیم آن بلا را سر ما آوردند. خوب میزبانی را ادا کردند، دست شان درد نکند. آخرش حتی اجازه ندادند تیم میهمان ابتدا به رختکن برود. دربی هم ما جلو بودیم بازیکن استقلال، بازیکن ما را جوری می زند که کسی با دشمنش چنین کاری نمی کند. حرکت او دو سه ماه محرومیت داشت. خطای بدی روی فرشاد فرجی انجام داد. اشکال کار ما این است که وقتی جو شلوغ می شود، همه دنبال این هستند که با شلوغ کاری، به تیم لطمه بزنند. خیلی از تیم ها از نظر فنی زورشان به ما نمی رسد دنبال راهکاری هستند که جور دیگری ضربه بزنند. وقتی شلوغ است معلوم نمی شود چه کسی خورده و چه کسی زده، ما باید مراقب باشیم درگیر این مسائل نشود. آخر سر شلوع کردند و تیم ما را بیشتر از همه محروم کردند.

-آنها محروم هم شوند برای شان مهم نیست چون در کورس قهرمانی نیستند. مثل همین استقلال.
آنها که برای شان مهم نبود. غیر از سپاهان که حریف ماست، با هر تیمی بازی کنیم، آنها که از شلوغ کاری لطمه نمی خورند چون شانس قهرمانی ندارند و ممکن است در همه بازی های همین اتفاق بیافتد. یک سری برای سهمیه می جنگند و یک تعداد از تیم ها هم اصلا برای شان فرقی نمی کند که هشتم شوند یا دوازدهم. یک مقدار ما باید هوشیار باشیم. البته من اصلا اعتقادی به درگیری در بازی ندارم. باید به بازیکن آموزش دهیم که وارد درگیری ها نشود. باید حرفه ای رفتار کنیم.

-نظر شما هم این است که دست های پشت پرده نمی خواهند اجازه دهند پرسپولیس بار دیگر قهرمان شود؟
بعید می دانم، من نمی گویم دستی در کار است اما به هرحال همیشه تیم قهرمان بیشتر در چشم است. ما چون زیاد دیده می شویم برخورد هم شدیدتر است. من با یک عابر پیاده تصادف کنم، قطعا نگاه سختگیرانه تری نسبت به من وجود دارد. همه بازیکنان زیر ذره بین هستند، باید مواظب رفتارشان باشند. شاید یک تیم معمولی این کارها را بکند، محرومیتی نباشد.

-پیش بینی تان از نتیجه بازی با ذوب آهن؟
زمانی می توانم پیش بینی کنم که بازی شروع شده باشد و شکل تیمی مان را ببینم. بازی خیلی مهمی هست، برای اینکه صدر را داشته باشیم. باید برای گرفتن سپاهان پلن داشته باشیم. کادرفنی همه بازی ها را حتما آنالیز می کند، این بازی هم مثل بقیه و بهترین راهکار را در نظر می گیرند. البته آوراژ گل مان با سپاهان زیاد شده و از آنها عقب افتاده ایم. باید حواس مان باشد که در بازی های پیش رو این فاصله را جبران کنیم.

-یک موضوع دیگر. عملکرد عزیزی خادم را در پایان ۷۰ روز ریاستش نقد کردند. شما کارنامه رئیس جدید را تا کنون چطور دیدید؟
الان نمی توانم راجع به او صحبت کنم. فوتبال ما آنقدر چاله چوله دارد که بعد از یک سال هم نتوانیم نظر دهیم، آنقدر که مشکلات ایجاد کردند سپ بلاتر هم بیاید، شیرین دو سال باید کار کند که به صفر برسند. ۷۰ روز که چیزی نیست.

انتهای پیام/

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.