برای آنهایی که صحبت از بازی آسان می‌کنند جوابی نداریممطهری: پرسپولیس تیم سایه ندارد

0 44

مربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت:درباره صعود تیم ما از انرژی خوب هواداران که همیشه همراه ما بودند تشکر می کنم.به گزارش پرسپولیس نیوز ، حمید مطهری در نشست خبری پیش از بازی برگشت با الوحده امارات درباره احتمال استفاده از بازیکنان جدید در ترکیب پرسپولیس با توجه به شرایط خوب این تیم در جدول گروه دوم لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: ابتدا برای تمام مردم دنیا مخصوصا پیشکسوتان باشگاه پرسپولیس به ویژه حمید جاسمیان، اولین کاپیتان تاریخ باشگاه پرسپولیس که درگیری بیماری کرونا هستند آرزوی سلامتی می کنم. درباره صعود تیم ما از انرژی خوب هواداران که همیشه همراه ما بودند تشکر می کنم.

وی افزود: هرچند جای هواداران در ورزشگاه ها خالی است اما از راه دور همیشه انرژی مثبتی به ما دادند. از آنها تشکر ویژه کرده و این صعود مقتدرانه را به هواداران و ملت خوب ایران تقدیم می‌کنم. درباره بازی هم باید بگویم پرسپولس تیم سایه ندارد.

مطهری اضافه کرد: تمام ۲۳-۲۲ بازیکن برای ما ارزشمند هستند و تیم دوم نداریم. دیدید مقابل گوا با وجود ۵ تغییر فوق العاده کار کردیم. می‌بینید تاکتیک‌های مختلف را با شکل ‌های متفاوت مرور می‌کنیم و برای هر بازی طراحی خاص خودمان را داریم. تمام بچه‌ها فوق‌العاده تاکتیک‌پذیر هستند و در قالب یک کار تیمی به وحدت مناسب رسیدیم. هرکسی در این پازل تاکتیکی قرار می گیرد بهترین نمایش را ارائه می دهد.

مربی تیم پرسپولیس درباره اینکه آیا در این دو مسابقه هم به دنبال پیروزی هستند،گفت: پرسپولیس باشگاه بزرگی است و همیشه از مساوی و باخت بدمان می‌آید و متنفر هستیم. همیشه تلاش کرده و مبارزه‌گر هستیم تا بهترین بازی‌ها را به نمایش بگذاریم. بچه‌ها واقعا جنجگو هستند و با نهایت تعهد کارشان را انجام می دهند. بازی با الوحده هم خیلی جدی می‌گیریم زیرا تمام مسابقات برای ما مهم است و اینگونه نیست که دیداری را دست کم بگیریم. تمام مسابقات در لیگ قهرمانان سنگین است و برای هر بازی برنامه داریم. خیلی مهم است نتیجه بازی را برای خودمان کنیم زیرا  به بزرگ بودن و بردن عادت کرده‌ایم. در خون و ژن ما پرسپولیسی‌ها است که برای هر بازی تلاش کنیم و بجنگیم.

مطهری در باره اینکه قبل از شروع مسابقات همه فکر می‌کردند پرسپولیس بتواند به راحتی تیم گوآ را شکست بدهد اما حریف هندی در لیگ قهرمانان ۲ امتیاز به دست آورد، توضیح داد: بار دیگر تاکید می‌کنم در لیگ قهرمانان بازی آسان نخواهیم داشت. افرادی که صحبت از دیدار آسان می‌کنند به قول بزرگی نباید جوابشان را بدهیم و به حرفشان توجه کنیم. می‌دانیم تیم‌هایی که در لیگ قهرمانان حضور دارند فوق العاده بوده و بهترین‌های کشورشان هستند. تیم گوآ تمام تلاش خود را مقابل پرسپولیس انجام داد.

وی افزود: از لحاظ سازماندهی بسیار تیم مسنجمی بود و در دو دیدار اول خود مساوی گرفت اما مقابل پرسپولیس تیم منسجمی بود. نهایت تلاش خود را به کار گرفت اما پرسپولیس هم قدرت فوق العاده‌ای دارد. بچه‌های ما با وجود اینکه کمترین امکانات را دارند اما همیشه پرتلاش هستند. باید پای بچه‌های پرسپولیس را طلا گرفت زیرا تا این اندازه تلاشگر و مبارزه‌جویانه زحمت می‌کشند و این نمایش را ارائه می‌کنند. اگر برتری ما مقابل گوآ با ۴ گل اختلاف اتفاق افتاد به معنی ضعیف بودن حریف نیست. پرسپولیس بزرگ است و بازیکنانش بزرگی می‌کنند. این هم نشان از قدرت پرسپولیس است.

مطهری در باره اظهارنظر سرمربی الوحده مبنی بر اینکه در بازی رفت نمایش برابری مقابل پرسپولیس انجام داده و کمترین حقشان مساوی بود، گفت:‌ می‌دانید تن کاته و بلان مربیان بزرگی هستند. هر دو عزیز به بزرگی پرسپولیس در مصاحبه‌هایشان اشاره کردند. برای نظر تن کاته احترام خاصی قائل هستم اما پرسپولیس همیشه بزرگی خود را نشان داده و در لحظاتی که باید ضربه نهایی را بزند با تمرکز این کار را انجام می‌دهد. این امر نشان دهنده بزرگی پرسپولیس  است. در بازی رفت مقابل الوحده خیلی هوشمندانه عمل کردیم.

وی اضافه کرد: دیدار رفت مقابل الوحده شروع کار ما بود و باید با تمرکز عمل می‌کردیم. قبلا هم گفتم در شروع تورنمنت‌ها خیلی مهم است ۳ امتیاز را به دست آوریم و این کار نیاز به تمرکز دارد. همان گونه که برای رانندگی در شب باید تمرکز فوق‌العاده‌ای داشته باشید در دیدار رفت مقابل الوحده با تمرکز زیادی کار کرده و امتیاز خیلی خوبی هم گرفتیم.

مربی تیم پرسپولیس خاطرنشان کرد: امروز تولد من است و باید از بازیکنان خوب و باغیرتمان، کادر فنی پرسپولیس و هواداران پرشور و با تعصب تیم که برای من پیام فرستادند تشکر و قدردانی کنم. برای آنها آرزوی بهترین‌ها را دارم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.