ترکیب احتمالی پرسپولیس در دربی ۹۵

0 15

کادر فنی پرسپولیس با تغییر در ترکیب این تیم نسبت به دو ماه گذشته به مصاف استقلال تهران می رود.

به گزارش پرسپولیس نیوز، تیم فوتبال پرسپولیس در حالی نود و پنجمین دربی پایتخت را امروز جمعه مقابل استقلال تهران برگزار می‌کند که شیوع بیماری کرونا باعث شده تا برای سومین بار متوالی، دیدار سنتی فوتبال باشگاهی کشور بدون حضور تماشاگر برگزار شود. سرخپوشان پایتخت در حالی برای تقابل با شاگردان فرهاد مجیدی آماده می‌شوند که مصدومیت‌های محمدحسین کنعانی زادگان، سیامک نعمتی، امید عالیشاه و کمال کامیابی نیا در دیدار مقابل سپاهان اصفهان سبب شد تا آنها تنها یک جلسه تمرینی را همراه با هم تیمی‌های خود قبل از دربی ۹۵ برگزار کنند.

این امر باعث تغییراتی در تفکرات یحیی گل محمدی در خطوط سه‌گانه زمین شده تا سرمربی سرخ‌ها تصمیم به ایجاد تغییر در ترکیب تیمش برای بازی با استقلال تهران بگیرد. ترکیبی که در دو ماه گذشته برای لیگ قهرمانان آسیا و لیگ برتر ایران کمترین جابجایی را داشت اما این بار شکلی متفاوت به خود می‌گیرد.

گلر: حامد لک

لک قرار است دومین دربی دوران فوتبالی خودش را در لیگ برتر تجربه کند و در بازی رفت که به تساوی دو – دو ختم شد که نتوانست دروازه خودش را بسته نگه دارد.

مدافع راست: سیامک نعمتی

یکی از مصدومان پرسپولیس بود که در نهایت به این بازی رسید و برخلاف اینکه گفته شده مهدی شیری در این پست بازی می‌کند خود نعمتی بازی خواهد کرد.

مدافع چپ: وحید امیری

در جناح چپ ماجرا فرق می‌کند و یحیی بازیکن تخصصی خودش را در این پست آماده در اختیار ندارد و سعید آقایی بازی نخواهد کرد و وحید امیری همچنان مدافع چپ پرسپولیس است.

مدافع میانی: سیدجلال حسینی

سیدجلال حسینی که این روزها درگیر حواشی ویدیوی منتشر شده است کاپیتان و امید اول سرخپوشان در خط دفاع است و با توجه به مصدومیت کنعانی زادگان وظیفه ویژه‌تری بر عهده دارد.

مدافع میانی: کنعانی زادگان

مصدومیت شدیدی که درگیرش شده بود پرسپولیسی‌ها را نگران کرده بود ولی کادر پزشکی به زور آمپول او را به این بازی رسانده است ولی در آمادگی صد در صد نیست و باید مراقب مچ پای مصدوم خودش باشد.

هافبک دفاعی: احمد نوراللهی

نوراللهی که این روزها یکی از مهره‌های کلیدی پرسپولیس است جزو نفرات با تجربه‌ای است که حضورش در ترکیب پرسپولیس خیلی به کار این تیم خواهد آمد.

هافبک دفاعی: کمال کامیابی‌نیا

کمال هم یکی از مصدومان پرسپولیس بود که با تلاش کادر پزشکی در نهایت آماده دربی شد. کمال هم یک مهره کلیدی در مرکز میدان پرسپولیس است.

هافبک راست: احسان پهلوان

پهلوان هم از دربی دومی های پرسپولیس است که در پست هافبک راست این تیم جا افتاده است و می‌تواند از نفرات تاثیر گذار دربی باشد.

هافبک چپ: مهدی ترابی

ترابی این روزها ستاره پرسپولیس است و نفر اصلی این تیم در طراحی حملات و شکل دهی به فاز هجومی این تیم است و مدافعان استقلال کار سختی در مهار او خواهند داشت.

مهاجم: عیسی آل‌کثیر

آل کثیر در دربی رفت به دلیل محرومیت غایب بود و حالا فرصت این را دارد تا در مهم‌ترین بازی فصل توانایی های خودش را نشان دهد.

مهاجم: شهریار مغانلو

مغانلو چهره اصلی خط حمله پرسپولیس در این روزها محسوب می‌شود و احتمالا در دربی هم گزینه اصلی ختم شدن تو‌پ‌های ارسالی برای زدن ضربه نهایی است و میزان آمادگی او نقش مهمی در نتیجه این بازی دارد.

ترکیب احتمالی پرسپولیس مقابل استقلال:

حامد لک، حسین کنعانی زادگان، سیدجلال حسینی، سیامک نعمتی، وحید امیری, کمال کامیابی نیا، احمد نوراللهی، مهدی ترابی، احسان پهلوان، شهریار مغانلو، عیسی آل‌کثیر

 

انتهای پیام/

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.