دام مخالفان برای به حاشیه بردن پرسپولیس، هدف بعدی کنعانی زادگانپشت پرده اتفاقات رختکن ذوب چه بود؟

0 46
دام مخالفان برای به حاشیه بردن پرسپولیس، هدف بعدی کنعانی زادگانپشت پرده اتفاقات رختکن ذوب چه بود؟

میلاد اعظمی – خبرنگار: اتفاقات قبل از بازی با ذوب‌آهن این مساله را ثابت کرد که رقبای پرسپولیس می‌دانند در زمین حریف شاگردان یحیی نمی‌شوند و به‌خاطر همین رو به انجام کارهای غیراخلاقی و کثیف مثل پرتاب نارنجک به اتوبوس و دیگر موارد می‌آورند.
یکی از تاکتیک‌های اصلی و مهم رقبای پرسپولیس برای اینکه پرسپولیس را از کورس قهرمانی خارج کنند این است که بازیکنان را به هر نحوی شده محروم کنند. در ماجرای محرومیت سیدجلال حسینی به‌خاطر اتفاقات بازی با سپاهان این مساله برای همه روشن شد که خیلی‌ها در فدراسیون فوتبال منتظر این هستند تا کوچک‌ترین حرکتی از بازیکنان پرسپولیس ببینند و آنها را محروم کنند تا راه برای قهرمانی تیم محبوب‌شان در این فصل از لیگ برتر همواره شود.
وقتی ماجرای محرومیت سیدجلال حسینی را که حکمش در کمتر از ۱۰ روز صادر شد با سکوت عجیب کمیته انضباطی و کمیته اخلاق در ماجرای بزن بزن بازیکنان استقلال و هواداران‌شان در فرودگاه مقایسه می‌کنیم به این نتیجه می‌رسیم که واقعاً اراده‌ای برای محروم کردن بازیکنان پرسپولیس با هر بهانه وجود دارد.
نکته عجیب ماجرا اینجاست که حتی برای رسیدن به این مقصود حاضر هستند که دعواهای سوری با پرسپولیسی‌ها راه بیندازند و حتی حاضر هستند یکی، دو بازیکن از تیم خودشان محروم شود، اما در آن طرف ماجرا چند بازیکن پرسپولیس هم به دام محرومیت بیفتند. حالا وظیفه پرسپولیسی‌ها این است که به بهترین شکل ممکن جلوی این برنامه‌ریزی را بگیرند و آن هم این است که به هیچ عنوان و تحت هیچ شرایطی وارد این بازی‌ها نشوند و تن به درگیری‌های ساختگی رقبا و موارد حاشیه‌ای ندهند.
در جدیدترین مورد و پس از اینکه هواداران منتسب به سپاهان با نارنجک به اتوبوس پرسپولیس حمله کردند برای اینکه آن مساله تحت شعاع قرار بگیرد بعد از بازی با ذوب‌آهن فیلمی از محمدحسین کنعانی زادگان در فضای مجازی منتشر شد که این مساله را به مخاطب القا می‌کند که کنعانی‌زادگان به رختکن ذوب‌آهن رفته تا با بازیکنان این تیم درگیری داشته باشد، اما ماجرا کاملا خلاف این مساله است و چیز دیگری را به ما می‌گوید.
واقعیت این است که پس از بازی پرسپولیس و ذوب‌آهن کنعانی‌زادگان با یکی، دو بازیکن جنوبی ذوب‌آهن خوش و بش می‌کند و همراه آن‌ها تا رختکن ذوب‌آهن می‌رود، پس از اینکه چند لحظه‌ای در رختکن ذوب‌آهن می‌ماند یکی از بازیکنان ذوب‌آهن به او پرخاش می‌کند که چرا در طول بازی روی او خطا کرده و مصدوم شده.
کنعانی‌زادگان وقتی این فضا را می‌بیند سریع از رختکن بیرون می‌آید تا درگیری و البته حاشیه خاصی رخ ندهد. هنگام خروج کنعانی‌زادگان از رختکن کرد یکی، دو ذوب‌آهنی با صدای بلند داد و فریاد می‌زنند تا فضا را متشنج کنند، اما کنعانی‌زادگان به قول معروف دم به تله نمی‌دهد.
نکته جالب اینجاست که هم ناظر بازی و هم فرمانده میدانی بازی تاکید کردند که هیچ درگیری بین کنعانی‌زادگان و ذوب‌آهنی ها نبوده و مساله چیز دیگری بوده است، اما چیزی که عوامل برخی تیم‌ها در فضای مجازی القاء می‌کنند این است که کنعانی‌زادگان ‌با ذوب‌آهنی‌ها درگیر شده تا شاید به همین بهانه بتوانند باعث محرومیت کنعانی‌زادگان شوند.
این موضوع کاملا ثابت می‌کند که درخصوص کنعانی‌زادگان پس از آن همه اتفاق عجیب و غریب در اصفهان، توطئه در حال شکل‌گیری است تا شاید بتوان با استناد به آن مدافع پرسپولیس قربانی جدید این افراد باشد.
واقعیت این است که در شرایط فعلی که برخی تیم‌ها و برخی عوامل آنها منتظر کوچک‌ترین بهانه هستند تا پرسپولیس را به حاشیه بکشانند و برای این تیم و بازیکنانش محرومیت بسازند، بازیکنان و اعضای کادر فنی خیلی باید مراقب باشند تا وارد بازی کثیف این افراد نشوند.
همان‌طور که در ابتدای مطلب عنوان شد رقبای پرسپولیس خوب می‌داند که واقعا در زمین حریف تیم یحیی نمی‌شود و به خاطر همین علنا و بدون هیچ ترسی رو به کارهای حاشیه‌ای و استفاده از عوامل بیرونی برای نتیجه نگرفتن پرسپولیس آوردند. در این شرایط حواس همه باید جمع باشد تا خدایی نکرده ناخواسته وارد این بازی نشوند.
بازیکنان و اعضای کادرفنی پرسپولیس باید این نکته را در نظر داشته باشند که در این ۷ بازی پایانی لیگ هیچ حرکتی انجام ندهند تا هیچ آتویی دست تیم‌های دیگر و برخی افراد در فدراسیون فوتبال داده نشود تا این افراد برای ضربه زدن به پرسپولیس و محرومیت تراشی بهانه داشته باشند.
در ماجرای محرومیت سیدجلال حسینی همه دیدیم که کمیته انضباطی فقط با استناد به چند عکس و فیلم سیدجلال را یک جلسه محروم کرد و حتی حاضر نشد دفاعیات کاپیتان پرسپولیس را بشنود، این یعنی برخی افراد کاملا آمادگی این را دارند که بدون هیچ دلیل خاصی و یا بدون وجود هیچ سند و مدرکی بازیکنان و اعضای کادرفنی پرسپولیس را محروم کنند.
این وسط بازیکنان برخی پست‌ها که در آن کمبود نفر احساس می‌شود باید بیشتر حواس‌شان را جمع کنند تا ناخواسته باعث محرومیت خود و البته ضربه به پرسپولیس نشوند.
این ۷ بازی پایانی با توجه به شرایط حال حاضر جدول بسیار حساس است و اگر پرسپولیسی‌ها پنجمین قهرمانی پیاپی را می‌خواهند باید بدون توجه به حواشی فقط تمرکزشان روی بازی باشد تا بتوانند با رقبای داخل و خارج از زمین مقابله کنند و در نهایت آخر فصل جام قهرمانی را بالای سر ببرند. این بزرگ‌ترین و اولین هدف مشترک همه پرسپولیسی‌ها در هفته‌های آینده است که برای رسیدن به آن باید از حواشی دوری کرد و وارد بازی‌های از پیش تعیین شده برخی‌ها هم نشد.

انتهای پیام/

اخبار و مطالب مرتبط

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.