درخشان: عراق قوی‌تر از دور رفت شده است

0 98

بازیکن سابق تیم ملی فوتبال کشورمان معتقد است دیدار با عراق سخت خواهد بود و برای پیروزی مقابل این تیم، نباید غافلگیر شویم.
به گزارش پرسپولیس نیوز، حمید درخشان درباره بازی تیم ملی ایران و عراق اظهار داشت: عراقی که در دور رفت با آن بازی کردیم با این عراق بسیار متفاوت است چرا که یک اردو و بازی تدارکاتی خوب داشته و توانسته به آمادگی لازم برسد. همچنین این تیم در مقابل کره به تساوی رسیده، همین موضوع روی روحیه بازیکنان تاثیر مثبت گذاشته است. اگر میزبانی این دیدار با ایران بود، بازیکنان ما نیز به لحاظ روحی در وضعیت بهتری قرار می‌گرفتند.

بازیکن سابق تیم ملی فوتبال کشورمان عنوان کرد: باید نقاط ضعف و قوت بازی قبل عراق، یعنی بازی با کره را دقیق مورد ارزیابی و آنالیز قرار دهیم، چون بعد آن دیدار هم عراق بسیار متفاوت‌تر از قبل شده است. دیدار با عراق سخت خواهد بود و نباید در طول بازی غافلگیر شویم. امیدوارم تیم ما بتواند بهتر از قبل مقابل عراق کار کند، چرا که گرفتن ۳ امتیاز این بازی بسیار حائز اهمیت است.

درخشان درباره دیدار ایران و سوریه خاطرنشان کرد: در این بازی عدم هماهنگی وجود داشت. نبودن کادر فنی در نیمکت و در کنار بچه‌ها و تمرین نداشتن بازیکنان باعث شد رقابت خوبی شکل نگیرد، اما اکنون مشکلات برطرف شده و ان‌شاالله در بازی با عراف بهتر ظاهر خواهیم شد.

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.