ذوب آهن ۱ – ۲ پرسپولیسکامبک استادانه

0 44

تیم فوتبال پرسپولیس از ساعت ۱۹:۳۰ در ورزشگاه فولاد شهر، در دیداری معوقه از هفته بیست و یکم مهمان ذوب آهن اصفهان است.

به گزارش پرسپولیس نیوز، گزارش لحظه به لحظه این دیدار به شرح زیر است:

معوقه هفته بیست و یکم، دوشنبه ۱۴۰۰/۰۳/۰۳

ورزشگاه : فولاد شهر

داور:کوپال ناظمی

کمک ها:فرهاد مروجی – یعقوب سخندان – محمد رضا تارخ 

 

ترکیب تیم فوتبال ذوب آهن:شهاب گردان، وحید محمدزاده، سیدعبدالله حسینی(دقیقه ۸۵ دارکوبیدوف)، مسعود ابراهیم زاده، میلاد جهانی(دقیقه ۷۵مهرداد قنبری)، رضا محمودآبادی(دقیقه ۷۵ محمد قریشی)، پیمان رنجبری، سینا اسدبیگی، فرشاد محمدی‌مهر، محمد سلطانی‌مهر، مجتبی حقدوست/سرمربی: سیدمجتبی حسینی

 

ترکیب تیم فوتبال پرسپولیس:حامد لک، حسین کنعانی، کمال کامیابی‌نیا، مهدی شیری، وحید امیری، میلاد سرلک، احمد نوراللهی، مهدی ترابی(دقیقه ۹۰ سعید آقایی)، احسان پهلوان(دقیقه ۶۷ شهریار مغانلو)، امید عالیشاه(دقیقه ۳+۹۰ علی شجاعی)، عیسی آل‌کثیر(دقیقه ۴۶ مهدی عبدی)/سرمربی : یحیی گل محمدی

 

اخطار:

  • ذوب آهن:فرشاد محمدی مهر(۶۰)،خدادادی(۷۷)
  • پرسپولیس:مهدی ترابی(۶۴)

اخراج:

 

لحظات حساس:

دقیقه ۱۰: عیسی آل کثیر روی پاس امید عالیشاه صاحب موقعیت شد اما توپ او راهی به دروازه ذوب آهن باز نکرد.

دقیقه ۱۸:روی یک کار تیمی پرسپولیسی ها به محوطه جریمه ذوب آهن نفوذ کردند و در حالی که مهدی ترابی در موقعیت خوبی برای گلزنی قرار داشت ، مدافع حریف با یک تکل بی نقص توپ را از هافبک خوش تکنیک سرخ ها ربود.

دقیقه ۲۲: امید عالیشاه با دور زدن بازیکن ذوب آهن عیسی آل کثیر را صاحب موقعیت کرد اما این بازیکن که در موقعیت تک به تک با دروازه بان قرار داشت تعادل خود را از دست داد و نتوانست ضربه آخر را به خوبی بزند.

دقیقه ۲۶: شوت محکم احسان پهلوان از پشت محوطه جریمه توسط شهاب گردان راهی کرنر شد.

دقیقه ۵۳: پاس مهدی ترابی برای عبدی، این بازیکن را در موقعیت گلزنی قرار داد و او توانست دروازه ذوب آهن را باز کند اما پرچم کمک داور به نشانه آفساید بالا رفته بود.

دقیقه ۵۴: ارسال مهدی شیری برای احمد نوراللهی با ضربه بغل پای این بازیکن همراه شد اما ضربه این بازیکن در چارچوب نبود.

دقیقه ۵۸:پاس امیری برای مهدی ترابی و پاس در عمل این بازیکن برای عالیشاه ، اون را در موقعیتی عالی برای گلزنی قرار داد اما ضربه امید که تعادل خود را از دست داده بود ، توسط گردان راهی کرنر شد.

دقیقه ۷۸:نفوذ بازیکنان پرسپولیس به محوطه جریمه و پاس رو به عقب مغانلو به امید عالیشاه رسید. ضربه خطرناک این بازیکن از کنار دروازه ذوب آهن به بیرون رفت.

شرح گل:

دقیقه ۳۷(ذوب آهن ۱ – ۰ پرسپولیس): پاس رو به عقب کامیابی نیا و اشتباه عجیب حامد لک در دفع ، توپ را مقابل پای بازیکن ذوب آهن قرارداد و سینا اسد بیگی با استفاده از این موقعیت و دروازه خالی، گل اول بازی را به ثمر رساند.

دقیقه ۶۸(ذوب آهن ۱ – ۱ پرسپولیس): ارسال بی نقص احمد نوراللهی به درون محوطه جریمه با ضربه سر دقیق شهریار مغانلو همراه شد و توپ را به دروازه شهاب گردان چسباند.

دقیقه ۸۰(ذوب آهن ۱ – ۲ پرسپولیس): ارسال امید عالیشاه از سمت راست برای مهدی عبدی با ضربه سر او همراه شد و گل برتری بخش پرسپولیس توسط این بازیکن دوباره احیا شده به دست آمد.

شرح بازی:

پرسپولیس در حالی مقابل ذوب آهن پا به میدان گذاشت که حضور در اصفهان پس از اتفاقات روز بازی با سپاهان، می توانست دشواری هایی را برای تیم به وجود آورد و همین اتفاق نیز رخ داد.

پرتاب نارنجک به سمت اتوبوس حامل کاروان پرسپولیس موجب تشویش اذهان بازیکنان و کادر فنی شده و در سوی دیگر نیز محرومیت سید جلال حسینی و فرشاد فرجی دشواری هایی را برای آنها به وجود آورده بود.

با محرومیت کاپیتان، کمال کامیابی نیا به جای او به میدان فرستاده شد، پستی که پیش تر نیز در آن آزموده شده بود.

در نیمه نخست بازی علی رغم حملات پی در پی پرسپولیس ، این ذوب آهن بود که روی اشتباه عجیب حامد لک به گل دست پیدا کرد.

در نیمه دوم اما این یحیی گل محمدی بود که در نیمه مربیان به دستیار سابق خود برتری پیدا کرد. تعویض های سرمربی پرسپولیس در این نیمه از بازی پاسخ داد و ابتدا مغانلو و سپس عبدی توانستند دروازه ذوب آهن را باز کنند.

با کسب سه امتیاز این مسابقه پرسپولیس ۴۸ امتیازی و با سپاهان هم امتیاز شد،به این ترتیب سرخپوشان در رده دوم باقی ماندند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.