زادمهر: دوری از حواشی رمز موفقیت پرسپولیس در دربی است

0 44

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس درباره دربی سرخابی‌های پایتخت توضیحاتی را بیان کرد.
به گزارش پرسپولیس نیوز، محمد زادمهر پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس درباره دربی پایتخت به باشگاه خبرنگاران جوان گفت: در ابتدا به پرسپولیسی‌ها تبریک می‌گویم به خاطر اینکه در لیگ قهرمانان آسیا بازی‌های خوبی انجام دادند و در ادامه آن‌ها برابر سپاهان هم بازی خوبی ارائه کردند و سرحال نشان دادند، اما نتیجه دلخواه را به دست نیاوردند.

او ادامه داد: اگر تیم پرسپولیس در دربی می‌خواهد برنده شود نباید وارد مسائل حاشیه‌ای شود و تحت هر شرایطی هر گونه حواشی به ضرر سرخپوشان تمام می‌شود. جنگ برخورد و نبرد بین هافبک‌های ۲ تیم را در دربی برگشت شاهد خواهیم بود. هافبک‌های ۲ تیم نقش مهمی در این بازی دارند و خوشبختانه ترکیب خط هافبک پرسپولیس یکی از بهترین‌های آسیا و ایران است. با وجود اینکه استقلال مقابل ذوب آهن باخت، اما مهره‌های خوبی در این تیم وجود دارند.

پرسپولیسی ها باید مراقب قایدی و اسماعیلی باشند
زادمهر بیان کرد: تمرکز بالا در دربی باید وجود داشته باشد. همچنین تیم پرسپولیس برتری نسبی در توپ‌های هوایی نسبت به استقلال دارد و این تیم می‌تواند از ضربات ایستگاهی استفاده کند. البته بازیکنان خلاقی از جمله مهدی قایدی و فرشید اسماعیلی هم در تیم استقلال هستند که می‌توانند خطرساز شوند که باید تحت کنترل باشند. سرخپوشان نباید اجازه بدهند بازیکنان خلاق استقلال وارد محوطه ۱۸ قدم شوند، چون احتمال اینکه بتوانند ضربه پنالتی بگیرند زیاد است. کادر فنی پرسپولیس باید تاکتیکی در نظر بگیرند تا توپ‌ها در پشت ۱۸ قدم به این بازیکنان نرسد.

گل محمدی و مجیدی تیم خود را هجومی می بندند
پیشکسوت پرسپولیس درباره اینکه چرا اکثر دربی‌های پایتخت کسل کننده است، گفت: چند دربی اخیر گل داشتند و جذاب بودند. من فکر می‌کنم با حضور گل محمدی و مجیدی که تیمشان را هجومی می‌ببندند، به طور حتم گل در دربی ۹۵ داریم. امیدوارم بازی پرگلی در دربی پایتخت ببینیم، اما نتیجه اش به نفع پرسپولیس باشد.

او درباره اینکه احتمال این وجود دارد عالیشاه و کنعانی زادگان به دربی نرسند، بیان کرد: مصدومیت جزو اتفاقات فوتبال است. البته عالیشاه یکی از بهترین بازیکنان پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا بود و او همه جای زمین حضور داشت و بازیکن تاثیرگذاری است. امیدوارم غیبت این بازیکن در دربی محسوس نباشد و جایگزینش بتواند جای او را پر کند. بازیکنان پرسپولیس انگیزه بالایی دارند و اهمیت دربی پایتخت را می‌دانند. دوری از حواشی رمز موفقیت پرسپولیس در دربی است.

زادمهر درباره اینکه استقلالی‌ها خواستار برخورد با بازیکنان پرسپولیس قبل از دربی بودند، گفت: این مسائل حاشیه‌ای است. بهترین حرف را نویدکیا زد و او می‌تواند مربی خوبی شود. نویدکیا عذرخواهی کرد و این بزرگی این مربی را می‌رساند. به نظرم مسئله اصفهان تمام شده است و دیگر نباید به آن بپردازیم.

پیشکسوت پرسپولیس درباره کری خوانی بین سرخابی‌ها بیان کرد: کری خوانی در همه جای دنیا وجود دارد، اما آن‌ها به هم بی احترامی نمی‌کنند. بی احترامی تحت هیچ شرایطی قبول نیست.

بازیکنان باید در دربی کنترل اعصاب خود را داشته باشند
او درباره اینکه توصیه‌ای برای دربی سرخابی‌ها از سوی مسئولان صورت می گرفت، گفت: بله، در زمان ما توصیه‌هایی برای دربی می‌شد، اما ناخودآگاه دربی حساسیت خاص خود را دارد. بازیکنانی که بتوانند کنترل اعصاب خود را در دربی داشته باشند به موفقیت می‌رسند.

زادمهر درباره ستاره بازی دربی، گفت: امیری، نوراللهی، عیسی آل کثیر، سید جلال حسینی و دروازه بان‌های استقلال و پرسپولیس نقش اساسی در دربی پایتخت خواهند داشت.

پیشکسوت پرسپولیس درباره پیش بینی‌اش از نتیجه دربی پایتخت گفت: من فکر می‌کنم بازی ۲ بر یک به نفع پرسپولیس به پایان برسد. او درباره اینکه توصیه‌ای برای بازیکنان ندارد، تاکید کرد: امیدوارم بازی خوبی را شاهد باشیم و پرسپولیس برنده دربی شود. بازی با برد، مساوی و یا باخت همراه باشد برای ما تلاش بازیکنان پرسپولیس قابل تقدیر است. من دوست دارم که بازیکنان بازی معقول و کم اشتباهی انجام بدهند و به حریف خود احترام بگذارند.

انتهای پیام/

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.