سرپرست دپارتمان راهبردی فدراسیون فوتبال منصوب شد

0 16

با حکم منصور قنبرزاده، سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال، حامد مومنی به عنوان سرپرست دپارتمان راهبردی منصوب شد.

به گزارش پرسپولیس نیوز و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، با حکم منصور قنبرزاده، سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال، حامد مومنی سرپرست دپارتمان راهبردی فدراسیون فوتبال  شد.

در حکم قنبرزاده خطاب به مومنی آمده است: با عنایت به تخصص، تعهد و تجارب ارزشمند جنابعالی و به استناد بند ۷ ماده ۶۷ اساسنامه مصوب فدراسیون، به موجب این ابلاغ به سمت سرپرست دپارتمان راهبردی منصوب می شوید. امید است با تلاش مستمر جنابعالی و دیگر همکاران، در راستای مسئولیت این دپارتمان، شاهد ارتقا بیش از پیش فدراسیون باشیم. موفقیت و بهروزی روز افزونتان را در انجام وظایف مهمی که بر عهده دارید از خداوند منان مسئلت می کنم.

گفتنی است، مومنی دارای مدرک کارشناسی ارشد علوم ارتباطات اجتماعی از دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات است و مدرک مطالعات پیشرفته در زمینه مدیریت فوتبال از دانشگاه لوزان سوئیس و یوفا گرفته و دارای مدرک مدیریت و امور اجرایی فوتبال از فیفاست.

مومنی به زبان های انگلیسی و آلمانی تسلط دارد، در ۴ دوره آموزشی دانشگاههای لیدز انگلستان و جورج تاون آمریکا در زمینه برگزاری رویدادهای بزرگ ورزشی، مدیریت استادیوم ها، روابط عمومی در ورزش و بازاریابی ورزشی شرکت کرده است. دوره معتبر ایمنی، امنیت و خدمات در رویدادهای ورزشی که توسط اتحادیه اروپا برگزار می شود از دیگر دوره هایی است که در سال ۲۰۲۰ موفق به گذراندن آن شد.

وی در حال حاضر تنها ناظر ایرانی برگزاری مسابقات بین المللی فیفا در بخش آقایان به شمار می آید و از سال ۲۰۱۲ ناظر رسمی کنفدارسیون فوتبال آسیا است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.