شبکه های معاند بر علیه فدراسیون کشتی ؟! / مارادونا رو ول کن، غضنفر را بچسب !

0 41

مدتی‌ است که یکی ازخبرنگاران معلوم الحال رسانه های معاند، مطالبی کذب را برای تشویش اذهان عمومی و کم رنگ کردن خدمات خدمت­گزاران به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در رسانه ها منتشر می‌کند و عده ای هم نسبت به انتشار این مطالب  در صفحات مجازی اقدام می‌کنند.

 

به گزارش پرسپولیس نیوز، در آخرین اظهارات فرد مذکور، اقدام شایسته و ارزشمند فدراسیون کشتی را نسبت به ساخت و بازسازی خانه کشتی شهید مصطفی صدرزاده و تبدیل آن به یکی از بهترین کمپ های تمرینی کشتی دنیا  که هزینه ای بالغ بر ۱۸ میلیارد تومان در بر داشته قلم فرسایی کرده و این حرکت بی نظیر را به سیاه بازی تعبیر نموده، هر چند دست این چنین افرادی برای همگان رو شده و حنای آنها در داخل کشور رنگی ندارد، اما باید فدراسیون کشتی و مسئولین نظارتی بدانند که چه کسانی آب به آسیاب دشمن می‌ریزند و منافقینی که هزاران کیلو متر دورتر از ایران و به قولی آن طرف آب هستند از کجا خوراک خبری را به دست می آورند؟!

با اتفاقاتی که این روزها در فدراسیون کشتی شاهد هستیم یاد حکایتی افتادم که شنیدن آن خالی از لطف نیست : چندین سال قبل که تیم آرژانتین دعوت یک تیم محلی را قبول کرد، مربی تیم در جلسه توجیهی که قبل از بازی با اعضای تیم تشکیل داد دو نفر را مامور مهار مارادونا کرد ، هنوز چند دقیقه از بازی نگذشته بود که غضنفر! یک گل به تیم خودی زد و بعد از چند ثانیه گل دوم را نیز وارد دروازه کرد، مریی که کلافه شده بود، فریاد زد، مارادونا را ول کنید، غضنفر را بچسبید!!

 

در روزهای اخیر که نمونه های مختلفی از اخبار داخلی را قبل از اینکه در سایت فدراسیون درج گردد در صفحات مجازی، توسط افراد معاند در خارج از کشور شاهد بودیم.

آقای دبیر باید به فکر ریشه یابی باشد که چه کسانی برای منافع شخصی خود  از داخل فدراسیون برای افراد خارج از کشور خوراک خبری مهیا می کنند.

برای مثال اعزام یک داور بین المللی به مسابقات قهرمانی آسیا که به خواست نایب رئیس فدراسیون و موافقت رئیس فدراسیون کشتی انجام شد و هیچ شخصی به جز نزدیکان رئیس فدراسیون از این موضوع اطلاعی نداشت که این امر با مخالفت رئیس کمیسیون داوران همراه شد!  اما قبل از اینکه خبر اعزام اعضای تیم به مسابقات آسیایی و نام داوران در سایت فدراسیون کشتی درج گردد در صفحات مجازی  معاند، این موضوع  منعکس شد و بعد از چند روز عیناً آن مطالب توسط فردی خودی از داخل فدراسیون  بر علیه نایب رئیس فدراسیون در یکی از سایت های داخلی انعکاس پیدا می‌کند.

چه خوب است مسئولین فدراسیون کشتی کمی با دقت بیشتری اطراف خودشان را نگاه کنند و مارادونا را ول کنند و غضنفر را بچسبند! در غیر این صورت شاهد گل به خودی های بیشتری خواهیم بود !!

انتهای پیام/

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.