ماجرای ورود سپاهان به پرونده طلب مصلح از پرسپولیس

0 42

وکیل طلبکار تیم پرسپولیس توضیحاتی را درباره شایعه ورود سپاهان به پرونده موکلش ارائه کرد.

به گزارش پرسپولیس نیوز و به نقل از خبرگزاری فارس، باشگاه پرسپولیس طبق تعهدی که به فدراسیون فوتبال داده تا ۱۷ خرداد فرصت دارد مطالبات حدود ۵۰۰ میلیون تومانی شایان مصلح را پرداخت کند در غیر این صورت جریمه می‌شود.

هادی رهنما، وکیل این بازیکن در گفت و گو با خبرنگار فارس، درباره آخرین وضعیت پرداخت مطالبات مصلح اظهار داشت: این موضوع فعلا حل نشده است. باشگاه پرسپولیس با ما هیچ مکاتبه ای درباره وقت گرفتن برای پرداخت طلب مصلح نداشته اما طبق تعهدی کلی که به فدراسیون فوتبال برای پرداخت مطالباتش داده باید تا آن زمان طلب امثال سوشا مکانی و مصلح را پرداخت کند. البته با اشخاص توافقی نداشته و این زمان سه ماهه را طبق تعهد به کمیته وضعیت فدراسیون فوتبال در اختیار گرفت.

وی افزود: طبق آنچه جمشید نورشرق در مصاحبه هایش اعلام کرد اگر پرسپولیس تا آن زمان نتواند بدهی‌هایش را پرداخت کند، دچار جریمه مالی و حتی کسر امتیاز می‌شود. ما این توافق نامه را ندیدیم که بخواهیم درباره‌اش صحبت کنیم اما طبق آنچه در سیستم فدراسیون وجود داشته پرسپولیس با خود کمیته وضعیت به چنین توافقی رسیده است.

وکیل مدافع فعلی سپاهان درباره اینکه شنیده می‌شود این باشگاه بیشتر از خود مصلح پیگیر دریافت طلب بازیکن است، توضیح داد: این موضوع صحت ندارد و فقط باشگاه سپاهان می‌گوید چگونه وقتی ما یک طلبکار داشته‌ باشیم به سرعت فدراسیون فوتبال نامه زده و ما را به کسر امتیاز و کارهای دیگر تهدید می‌کند اما برای تیم‌های دیگر تبعیض قائل می‌شود. بحث‌شان این است و پیگیر بدهی پرسپولیس به مصلح نیستند.

رهنما درباره اینکه آیا پرسپولیس قرار است بدهی مصلح را از محل کمک های مردمی به این باشگاه پرداخت کند، گفت: با ما که تاکنون صحبتی نشده است. البته قبل از امضای این تفاهم‌نامه بین فدراسیون و باشگاه پرسپولیس، نشستی با آقای سمیعی برگزار کردیم. وی با توجه به شخصیت متین و با اخلاقش رویکرد مثبتی به این پرونده دارد اما این موضوع هم مربوط به دوران مدیران قبلی باشگاه است.

وی ادامه داد: سمیعی هم اعلام کرد اگر پولی باشد چرا باید پرسپولیس بدهکار باشد و این همه فشار را تحمل کند. مدیرعامل باشگاه علاقه زیادی به پرداخت بدهی  دارد اما موجودی و هزینه های پرسپولیس تاکنون اجازه چنین کاری به سمیعی نداده است. باشگاه پرسپولیس به تازگی شماره حسابی به هواداران داده تا به این تیم کمک شود اما اینکه آیا موضوع حل شود یا خیر بستگی به شرایط دارد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.