مالکیت توپ پرسپولیس کمتر از بازی‌های قبلی بودفنونی‌زاده:‌ با اضافه شدن آل کثیر و مغانلو وضعیت بهتر می‌شود

0 53

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس معتقد است با توجه به خلق نشدن موقعیت‌های آنچنانی در بازی صنعت نفت، نتیجه تساوی برای این تیم عادلانه است.

به گزارش پرسپولیس نیوز،‌ مرتضی فنونی‌زاده درباره تساوی بدون گل تیم‌های صنعت نفت و پرسپولیس در هفته هفدهم لیگ برتر فوتبال به فارس گفت: بازی متعادلی را شاهد بودیم و البته صنعت هم با استفاده از شرایط میزبانی عملکرد خوبی داشت. پرسپولیس هم در برخی لحظات مالکیت توپ را در اختیار داشت اما بعد از شش برد متوالی نسبت به دیدارهای قبلی مالکیت توپ این تیم کمتر بود.

وی افزود: صنعت نفت در نیم فصل اول لیگ برتر نشان داد تیم کوچکی نیست. با توجه به خلق نشدن موقعیت‌های آنچنانی در این مسابقه نتیجه تساوی را عادلانه می دانم. هرچند پرسپولیس تیم بزرگی است اما فرصت خطرناکی در این بازی به دست نیاورد.

پیشکسوت تیم پرسپولیس افزود: کسب یک امتیاز در آبادان سبب حفظ صدرنشینی پرسپولیس شد و همین امر نکته مهمی است. به همین دلیل تساوی مقابل صنعت نفت آبادان بد نیست.

فنونی‌زاده درباره گلایه‌های یحیی گل‌محمدی نسبت به شرایط زمین ورزشگاه تختی و باد عنوان کرد: باد که یک بحث طبیعی است و نمی‌توان کار خاصی مقابل آن انجام داد اما درباره شرایط زمین برخی تیم‌های لیگ برتری مثل ورزشگاه تختی آبادان خوب نیست و از این لحاظ باید حق را به گل‌محمدی داد.

وی افزود: با توجه به کیفیت زمین ورزشگاه تختی و بدون تماشاگر برگزار شدن بازی، می‌توانستند این مسابقه را در ورزشگاه شهدای فولاد برگزار کنند اما صنعت نفت به دلیل اینکه تمرینات خود را در ورزشگاه خودش انجام می دهد، می‌خواست از امتیاز میزبانی استفاده کند. ناظر بازی باید در این زمینه تذکر بدهد.

هافبک اسبق پرسپولیس درباره تاثیر فشردگی مسابقات در عملکرد پرسپولیس مقابل نفت آبادان گفت: بچه‌ها مقابل صنعت نفت فوتبال روانی بازی کردند و این موضوع چندان روی کارشان تاثیر نداشت. باز هم می‌گویم نفت آبادان تیم کوچکی نیست و با توجه به تعادل در این مسابقه نتیجه تساوی عادلانه بود.

فنونی زاده درباره تداوم گل‌نزدن مهاجمان پرسپولیس گفت: گل‌محمدی مانند دیدارهای اخیر از مهاجم تخصصی استفاده نکرد اما هافبک‌هایی مثل نوراللهی و امیری با وجود خوب اضافه شدن به خط جلو نتوانستند از تک موقعیت‌ها استفاده کنند. پرسپولیس همیشه بهترین مهاجمان ایران و آسیا را داشته است. اکنون هم با اضافه شدن آل کثیر و مغانلو و بیشتر بازی کردن عبدی و مهدیخانی وضعیت بهتر می‌شود.

انتهای پیام/

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.