کادر فنی پرسپولیس خیلی جنتلمن رفتار می کنندمطهری: منتقدان فشار را از مهاجمان پرسپولیس بردارند

0 41

مربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: خواهش می‌کنم آنهایی که می گویند موقعیت از دست می‌دهیم، فشار را از روی بچه‌های خط جلوی ما بردارند.

به گزارش پرسپولیس نیوز ، حمید مطهری در نشست خبری پیش از بازی با نساجی اظهار داشت: امیدوارم در سال جدید این بیمارس منحوس از بین برود و تمام مردم ایران در صحت و سلامت باشند. نساجی برای من تداعی کننده حس خوب و قشنگی است. هوادران پرشوری دارد که همیشه از تیم خود حمایت می‌کنند. حس خاصی نسبت به نساجی دارم و امیدوارم به جز بازی فردا در ادامه لیگ موفق باشد.

وی افزود: تمام مسائل فنی نساجی را رصد کرده‌ایم و امروز هم آخرین جلسه آنالیزمان است تا از حریف شناخت بیشتری به دست آوریم. می‌دانیم بعد از تغییرات در کادر فنی‌اش در چه فازهایی کار می‌کند. سعی کردیم با توجه به زمان کمی که داشتیم روی حریف کار کنیم. امروز هم تمرین قبل از بازی پرسپولیس برگزار می‌شود و سعی داریم برای آخرین بار روی نقاط فنی کار کنیم تا بتوانیم با یک بازی خوب و قابل قبول به ۳ امتیاز برسیم.

مربی تیم فوتبال پرسپولیس تصریح کرد: خیلی می‌بینم در این روزها می‌گویند پرسپولیس از موقعیت‌هایش استفاده نمی‌کند، اما ۷-۶ ماه قبل هم گفتم صبور باشید، پرسپولیس در آن زمان قهرمان شد و به فینال آسیا صعود کرد. به همین دلیل هواداران باید صبور باشند. تیمی که در آن سید جلال حسینی، احمد نوراللهی و سرلک در موقعیت گلزنی قرار گرفته و گل می‌زنند، از لحاظ تاکتیکی موفق است. برخی مواقع ضرباتش به گل نمی‌رسد اما خواهش می‌کنم فشار را از روی بچه‌های خط جلوی ما بردارند.

مطهری ادامه داد: به این امر واقف هستیم باید از موقعیت‌های خود به بهترین شکل استفاده کنیم و سعی داریم با تلاش و تمرین بیشتر بهتر کار کرده و گل‌های خود را هم بیشتر کنیم تا در ادامه لیگ به مشکل نخوریم.

وی با اشاره به مشکلات مالی تیم پرسپولیس گفت: بچه‌های ما با دل و جان کار کردند و می‌توانم بگویم  جزو تیم‌هایی هستیم که کمترین دریافتی را داشتیم اما همیشه به دلیل پیراهن پرسپولیس بچه‌ها زحمت کشیده و تلاش کرده‌اند. همیشه اشاره کرده‌ام بازیکنان ما جنگجو و مبارزه‌جو هستند. ان شاءالله مشکلات مالی هم حل می‌شود. باشگاه تمام تلاش خود را به کار گرفته و امیدوارم با رفع این مشکلات مالی بچه‌ها با دغدغه کمتری بازی کنند.

مربی تیم فوتبال پرسپولیس با اشاره به غیبت هواداران پرسپولیس در ورزشگاه‌ها گفت: ارنستو والورده، مربی فصل قبل بارسلونا مصاحبه‌ای کرده و گفته بود واقعا بدون تماشاگر بازی کردن خیلی وحشتناک است. اکنون به آن حرف وی رسیدم. خیلی سخت است هواداران خوبمان را نداشته باشیم. از زمانی که کادر فنی فعلی پرسپولیس به این تیم آمد به جز دو بازی هواداران را در اختیار نداشتیم. نقش آنها خیلی مهم است، و اگر بودند کارمان خیلی راحت‌تر می‌شد. هواداران می‌توانند به پرسپولیس انرژی داده و تیم را رو به جلو ببرند. متاسفانه ما هم از حضور هواداران در ورزشگاه‌ها محروم بودیم و  جای آنها خیلی خالی است اما می‌خواهم انرژی مثبت خود را برای ما بفرستند تا تیم بتواند پرانرژی‌تر باشد.

مطهری تصریح کرد: بازی کردن در ورزشگاه آزادی بدون تماشاگر مثل اکران یک فیلم خوب و باکیفیت در سینما بدون تماشاگر است و این برای ما خیلی بد است. امیدوارم هواداران مثل همیشه متحد باشند و انرژی‌های خوب را از راه دور برای ما بفرستند.

وی در باره فرصت‌سوزی مهاجمان پرسپولیس توضیح داد: اگر در شرایط و بدنه بازی موقعیت درست نکنید، یا در یک مسابقه فرصتی نداشته و بر حسب اتفاق یک بر صفر برنده شوید، در آن زمان باید نگران تیم بود. اما وقتی در شکل بازی خود موقعیت‌های متعددی به دست می‌آورید و طراحی‌های گوناگونی برای حمله دارید، جای نگرانی نیست. با تمرکز و تلاش بیشتر این نقص هم برطرف خواهد شد.

مربی تیم فوتبال پرسپولیس تصریح کرد: همیشه انتقادی که با استدلال و منطق باشد پذیرا هستیم، زیرا آدم‌هایی هستیم که اعتقاد داریم انتقاد خوبی که با استدلال و منطق باشد سبب پیشرفت خواهد شد. نباید کورکورانه انتقاد کرد، بلکه باید شرایط کلی پرسپولیس را دید. این موضوع برای ما مشکل نیست. فرصت‌های زیادی ایجاد می‌کنیم و در ادامه سعی خواهیم کرد بهتر از آنها استفاده کنیم.

مطهری در باره آخرین وضعیت سید جلال حسینی گفت: وی با وجود در کوچکی که در همسترینگ خود داشت اکنون مشکلی ندارد و مصدومیت وی برطرف شده است.

وی درباره وضعیت فرشاد فرجی با توجه به مشکوک بودن وی به کرونا توضیح داد: فرجی مشکوک بوده و باید بار دیگر آزمایش بدهد تا مشخص شود شرایط فرجی از آن حالت درآمد یا خیر، اگر تست وی منفی باشد می‌توانیم از فرشاد استفاده کنیم در غیر این صورت بار دیگر باید دوران نقاهت خود را طی کند.

مربی تیم فوتبال پرسپولیس درباره دلیل لو رفتن ترکیب پرسپولیس قبل از مسابقات و دستور مدیرعامل باشگاه برای پیگیری این موضوع توضیح داد: همیشه سعی کرده‌ایم تمرکزمان روی کار خودمان باشد. ارکان و مدیریت باشگاه این موضوع را پیگیری می‌کند اما در کل بحث قشنگی نیست. ترکیب و آرایش خیلی از تیم‌های بزرگ مثل رئال مادرید و بارسلونا قبل از هر بازی مشخص است و این گونه نیست که بگوییم ترکیب آنها لو رفته، این مسائل در فوتبال ایران وجود دارد که دوست نداریم چنین باشد اما به عنوان مربی خیلی حساسیتی روی آن نداریم. البته از باشگاه درخواست می‌کنیم این اتفاق که قشنگ هم نیست پیگیری شود تا بدانیم چه اتفاقی رخ داده است. در کل پیگیری لو رفتن ترکیب جزو وظایف ما نیست.

مطهری درباره اینکه آیا مسئولان فدراسیون فوتبال به این باشگاه برای دریافت ویزای سفر به هند کمک کرده‌اند، گفت: طبق آخرین اطلاعاتی که من دارم باشگاه واقعا برای این موضوع تنها بوده،‌ تا یکی دو روز قبل حتی فدراسیون فوتبال قدمی برای گرفتن ویزای ما برنداشته بود اما با پیگیری‌های مدیرعامل و ارکان باشگاه این مشکل به حداقل رسیده است.  حداقل انتظار ما این است به پرسپولیس و تیم‌های دیگر که نماینده ایران در آسیا هستند بیشتر اهمیت داده شود تا این چنین مشکلاتی نداشته باشیم.

وی در باره محرومیت یحیی گل محمدی مقابل نساجی گفت: نباید به عنوان عضو کادر فنی پرسپولیس این موضوع را بگویم اما می‌توانید از داوران یا ناظران بازی‌ها بپرسید. به نظر من کادر فنی پرسپولیس کمترین حاشیه را داشته و خیلی جنتلمن برخورد می‌کنند. صحبت کردن با برگزار  کنندگان مسابقه و داور برخی اوقات اجتناب ناپذیر است. در بازی گذشته مقابل پدیده محروم بودم اما به جرات می‌توانم بگویم از ۴ کارت زردی که دریافت کرده‌ام، سه کارت منصفانه نبوده است.

مربی تیم فوتبال پرسپولیس تصریح کرد: از داروان چهارم و ناظران بازی‌ها درخواست می‌کنم با وجود اینکه می‌دانم خیلی شرافتمندانه کار می‌کنند، دقت بیشتری داشته باشند. دوست دارم منصفانه و ریزبینانه‌تر دقت کنند تا تیم‌ها دچار مشکل نشوند. یحیی گل محمدی فردا محروم است و امیدوارم این اتفاقات فردا نیفتد.

مطهری در باره دیدار پرسپولیس در مقابل بندر شاهین عامری در جام حذفی توضیح داد: همه حریفان قابل احترام هستند، نسبت به شاهین شناخت نداریم، اما بوشهر همیشه فوتبال و مردمان خوب و میهمان‌نوازی داشته است. امیدوارم در آن مسابقه هم بازی خیلی خوبی داشته باشیم هر چند تاریخ آن هنوز مشخص نشده است. پرسپولیس در همه جام‌ها مدعی است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.