گرشاسبی: تیم را با پنجره بسته تحویل گرفتم

0 36

مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان گفت:‌ تیم را با پنجره بسته نقل و انتقالات تحویل گرفته‌ایم و با همین داشته‌ها افتخارآفرینی خواهیم کرد.

به گزارش پرسپولیس نیوز به نقل از باشگاه فولاد خوزستان‏ حمیدرضا گرشاسبی با بیان اینکه هنگام آمدنش به باشگاه چهار ستاره از تیم جدا شده بودند، افزود:‌ با تلاش و همکاری تمامی عزیزان در باشگاه، اجازه ندادیم بازیکن دیگری از تیم جدا شود.

وی افزود:‌ هم اکنون نیز تمرینات تیم درحال پی گیری است و در این زمینه از بسیاری از تیم های لیگ برتری پیش هستیم که با اضافه شدن مربی جدید با قدرت به این روند ادامه خواهیم داد.

مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان به بسته بودن پنجره نقل و انتقالات تیم نیز اشاره کرد و ادامه داد: با توجه به بسته بودن پنجره و این محرومیت در نظر داریم با همین داشته‌ها افتخار آفرینی کنیم.

او به تمامی شایعه ها درباره جدایی «لوسیانو پریرا» خاتمه داد و عنوان کرد: قرارداد این بازیکن امضا شده و او به زودی به تیم اضافه می شود.

گرشاسبی بسته شدن پنجره نقل و انتقالات باشگاه فولاد خوزستان را به اشتباهات و بی تدبیری های صورت گرفته درگذشته نسبت داد و افزود:‌ باشگاه به لحاظ مالی، عظمت و بزرگی چیزی کم ندارد. ما هم هیچ زمانی منتظر باز شدن این پنجره نبودیم و نخواهیم ماند و با همین داشته‌ها سعی خواهیم کرد تیم را برای فصل آینده به بهترین شکل ممکن آماده و روانه مسابقات کنیم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.