محمدخانی: پرسپولیس به فینال لیگ قهرمانان فکر می‌کند

0 33

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس معتقد است نماینده ایران در پی رسیدن به برتری مقابل استقلال تاجیکستان است و گل‌محمدی و شاگردانش به این فکر می‌کنند که رقیبان را از پیش رو برداشته و فینالیست شوند.

به گزارش پرسپولیس نیوز، ناصر محمدخانی درباره دیدار پرسپولیس مقابل استقلال تاجیکستان در مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا به ایرنا گفت: شاید استقلال تاجیکستان حریف ناشناخته‌ای برای پرسپولیس باشد اما نباید فراموش کرد این تیم در مرحله مقدماتی نتایج خوبی گرفت و توانست الهلال عربستان را از پیش رو بردارد.

وی افزود: پرسپولیس نسبت به مرحله مقدمات تغییراتی داشته است و شاید مهم‌ترین نگرانی ما عدم هماهنگی بازیکنان باشد که در کنار هم زیاد بازی نکرده‌اند.

پیشکسوت پرسپولیس تاکید کرد: بازی کردن در چمن مصنوعی به سود استقلال تاجیکستان است و آنها عادت بیشتری به این موضوع دارند. در این مدت اخباری که از تاجیکستان به ایران مخابره می‌شود حکایت از این دارد رقیب برای رویارویی با پرسپولیس دست به هر کاری زده است. پرسپولیس یکی از بهترین تیم‌های آسیاست، آنها سال گذشته به فینال لیگ قهرمانان رسیدند و با بدشانسی از رسیدن به جام بازماندند. نه تنها استقلال تاجیکستان بلکه تمام تیم‌های آسیایی از رقابت با پرسپولیس هراس دارند.

وی ادامه داد: پرسپولیس باید استقلال تاجیکستان را شکست دهد. آنها به تاجیکستان رفته‌اند تا با پیروزی به تهران برگردند. یحیی گل‌محمدی و شاگردانش به این فکر می‌کنند که رقیبان را یک به یک از پیش رو برداشته و فینالیست شوند. پرسپولیس باید هجومی بازی کند، این تیم از پتانسیل بالایی در این نوع بازی کردن دارد و به طور حتم حریف توان رقابت با ما را ندارد.

تیم فوتبال پرسپولیس نماینده ایران از ساعت ۱۹:۳۰ دقیقه امشب‌ (سه‌شنبه) در مرحله یک‌هشتم‌نهایی لیگ قهرمانان آسیا به میهمانی استقلال تاجیکستان می‌رود.

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.