برگزاری مسابقه سوپرجام بدون ملی‌پوشان لطفی نداردمهدی: یک دیدار پرسپولیس در صورت فینالیست شدن معوق می‌شود

0 31

رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال ایران گفت: در صورت صعود پرسپولیس به فینال لیگ قهرمانان آسیا یک دیدار این تیم در لیگ معوق می‌شود.
به گزارش پرسپولیس نیوز به نقل از فارس، سهیل مهدی درباره مخالفت دراگان اسکوچیچ با برگزاری دیدار سوپرجام پیش از فیفادی گفت: ما دو تاریخ 7 و 8 مهرماه را برای برگزاری سوپرجام در نظر داشتیم، اما دراگان اسکوچیچ اعلام کرد نگران مصدومیت ملی‌پوشان است و با برگزاری این دیدار پیش از دو بازی پیش‌رو که برای تیم ملی اهمیت زیادی دارد، مخالفت کرد.

وی درباره اینکه آیا امکان برگزاری دیدار سوپرجام بدون ملی‌پوشان پرسپولیس و فولاد وجود نداشت، گفت: دیدار سوپرجام یک بازی معمولی نیست و چون در آن جام اهدا می‌شود، نمی‌توان به باشگاه‌ها گفت بدون ملی‌پوشان بازی کنند و لطف این مسابقه هم از بین می‌رود. ما نمی‌خواهیم ارزش دو تیم و سوپرجام را پایین بیاوریم و برای همین این مسابقه معوق خواهد شد‌.

رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال ایران درباره اینکه چه تاریخی را برای برگزاری سوپرجام در نظر خواهند گرفت، خاطرنشان کرد: با توجه به دو بازی تیم ملی و سپس دیدارهای پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا و سپس شروع لیگ، فرصتی برای برگزاری بازی پیش از شروع لیگ نداریم و باید ببینیم تقویم کجا اجازه خواهد داد تا دیدار سوپرجام را برگزار کنیم.

مهدی درباره اینکه در صورت صعود پرسپولیس به فینال لیگ قهرمانان آسیا تقویم پیچیده‌تر هم می‌شود و در این صورت تصمیم سازمان لیگ چیست، اظهار داشت: این مسئله را در تقویم سازمان لیگ دیده‌ایم و در صورت صعود پرسپولیس به فینال لیگ قهرمانان آسیا یک بازی این تیم در لیگ معوق خواهد شد.

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.