فرقی نداشت با الهلال روبه‌رو شویم یا النصر و الوحدهفنایی: در پرسپولیس دنبال بهانه گرفتن نیستیم

0 30

مربی دروازه‌بانان تیم فوتبال پرسپولیس گفت، اعضای این تیم بدون توجه به مشکلات دنبال بهانه نیستند و می‌خواهند بهترین عملکرد را داشته باشند.

به گزارش پرسپولیس نیوز و به نقل از تسنیم، داود فنایی، درباره آخرین وضعیت پرسپولیس بعد از پیروزی مهم این تیم در تاجیکستان گفت: همه می‌دانند که در فوتبال دیگر بازی راحت وجود ندارد. ما در خانه استقلال و در حالی که بعد از دو سال هواداران به ورزشگاه راه پیدا کرده بودند، کار بسیار سختی داشتیم، ولی بچه‌ها با تمرکز بالای خودشان توانستند در 90 دقیقه کار را تمام کنند تا به مرحله بعد برویم.

مربی دروازه‌بان‌های پرسپولیس با اشاره به بازی بعدی این تیم مقابل c تصریح کرد: الهلال از زمانی که من فوتبال بازی می‌کردم یک تیم مطرح در قاره آسیا بوده است. آنها با سرمایه‌گذاری خوبی که در فوتبال انجام می‌دهند همیشه در لیگ قهرمانان مدعی هستند. الهلال بازیکنان خارجی باکیفیتی در اختیار دارد، ولی ما هم پرسپولیس هستیم و تلاش می‌کنیم به هدفی که داریم دست پیدا کنیم.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا بهتر نبود پرسپولیس با النصر یا الوحده امارات روبه‌رو می‌شد، خاطر نشان کرد: واقعاً فرقی نداشت که با الهلال روبه‌رو شویم یا النصر و الوحده، چون تیمی که هدفی بزرگ دارد نباید به این چیزها فکر بکند. کیفیت فنی الهلال بر هیچ‌کس پوشیده نیست، ولی ما هم پرسپولیس هستیم و می‌خواهیم با شکست دادن این تیم یک مرحله جلوتر برویم. امیدوارم که امسال پرسپولیس به آنچه که در سال‌های گذشته دست پیدا نکرد، برسد چون تیم ما لیاقت قهرمانی در آسیا را دارد.

فنایی در پاسخ به این پرسش که آیا دوری از شرایط مسابقه رسمی نمی‌تواند برای پرسپولیس مشکل‌ساز باشد، گفت: ما در پرسپولیس بدون بهانه کارمان را انجام می‌دهیم، با اینکه همیشه با چالش‌های مختلفی روبه‌رو بوده‌ایم. مهم این است که بتوانیم در این سختی‌ها بهترین عملکرد ممکن را داشته باشیم

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.