رونمايی از شکايت جديد پرسپوليس توسط بازيکن سابق تيممدیریت نابلد و شکایت‌هایی که تمامی ندارد

0 33
رونمايی از شکايت جديد پرسپوليس توسط بازيکن سابق تيممدیریت نابلد و شکایت‌هایی که تمامی ندارد

شیوا دورانگر – خبرنگار: شکایت‌ها علیه پرسپولیس تمامی ندارد. پرونده برانکو و بودیمیر بسته می‌شود، شکایت کالدرون و دستیارانش به جریان می‌افتد و هنوز این پرونده بسته نشده، خبر می‌رسد باشگاه بابت شکایت کریستین اوساگونا محکوم شده است. تا مدیران به خود بیایند فیفا پنجره نقل و انتقالات را بسته و پرسپولیس در این اوضاع بد مالی ناگزیر به پرداخت یک بدهی سنگین است و درصورتی‌که طلب 580هزار دلاری کالدرون را نپردازد جرایم بیشتری در انتظارش خواهد بود. اما جناب سرپرست سرخوش از اینکه خریدهای‌شان را انجام داده‌اند می‌گوید نگرانی بابت بسته شدن پنجره ندارند! به همین راحتی بحران به این بزرگی جمع می‌شود و ظاهرا کسی هم نگران نیست فردا روزی از تیم درکوران مسابقات لیگ امتیاز کسر شود یا در صورت بسته ماندن پنجره تکلیف بازیکنانی که قراردادشان رو به پایان است چه خواهد شد؟
با همین بی‌تفاوتی و خوش‌خیالی‌ها شکایت روی شکایت انباشته‌شده و کار به‌جایی برسد که پرسپولیس به عالم و آدم بدهکار و در فیفا و فدراسیون فوتبال پرونده‌های باز داشته باشد و یکی مثل فرشاد احمدزاده از 2 سال قبل هنوز پولش را نگرفته باشد‌. مبلغ طلب این بازیکن از پرسپولیس ۴۰۰ میلیون تومان است.
فرشاد احمدزاده در نقل و انتقالات زمستانی فصل نوزدهم درحالی‌که پنجره پرسپولیس بسته‌شده بود حاضر به تمدید قرارداد با این تیم نشد و راهی اشلاسک وروسلاو لهستان شد
اما نتوانست عملکرد خوبی در این تیم داشته باشد و نه‌تنها پیشرفتی در فوتبالش حاصل نشد که خیلی زود مجبور شد به فوتبال ایران بازگردد. و با نظر مدیریت وقت باشگاه به‌عنوان اولین خرید فصل سرخپوشان به تیم سابقش بازگشت; انتقالی که با انتقاد هواداران همراه بود.
احمدزاده که قبل از حضور در لهستان ازجمله بازیکنان تاثیرگذار پرسپولیس بود و توانسته بود دو قهرمانی متوالی را همراه این تیم کسب کند در بازگشت نشانی از آن وینگر خوش تکنیک و آماده نداشت و همان‌طور که نتوانست نظر سرمربی تیم اشلاسک وروسلاو را جلب کند، در جلب اعتماد کالدرون هم ناموفق بود و عمدتا به‌عنوان بازیکن تعویضی به زمین فراخوانده می‌شد. او به خاطر درگیری با بازیکنان استقلال در دربی و جروبحث با داور در اهواز بازی‌های زیادی را محروم شد تا صبر سرمربی آرژانتینی لبریز شود و قید این هافبک پرحاشیه را بزند و درنهایت احمدزاده قبل از پایان نیم‌فصل به‌صورت توافقی قراردادش را با باشگاه پرسپولیس فسخ و با گرفتن مبلغی از طلبش جدا شود.البته این بازیکن بخش زیادی از مطالبات خود را بخشید اما درحالی‌که منتظر بود تا بتواند باقی‌مانده طلب خود را دریافت کند موفق به این مهم نشد تا از پرسپولیس شکایت کند.
احمدزاده که در این فصل از فولاد به سپاهان پیوسته است درباره شکایتش از سرخپوشان گفته: بارها در تلاش بوده است تا با تعامل و توافق دوطرفه این مشکل حل شود. حتی بارها درخواست باشگاه پرسپولیس برای تخفیف را قبول کرده و آن‌ها هر بار با وعده اینکه با این تخفیف قطعا مطالبات پرداخت خواهد شد، نسبت به آن بی‌توجه بودند تا بعد از 2 سال مجبور به شکایت شود.
اینکه چرا احمدزاده به روش سایر بازیکنان سابق پرسپولیس بعد از پیوستن به سپاهان دست به شکایت می‌زند و در طی یک‌فصل و نیم حضورش در تراکتور اقدام به این کار نکرد یک بحث است و ضعف و تعلل مدیران پرسپولیس در تسویه با این بازیکن یک بحث جدا. به‌هرحال صرفا نظر از رقم قرارداد احمدزاده و عملکردش باید گفت این بازیکن حق دارد بابت روزهایی که برای پرسپولیس بازی کرده دستمزدش را دریافت کند و اگر امروز به هر دلیلی از این تیم شکایت کرده مقصرش مدیران باشگاه هستند که بعد از 2 سال هنوز با این بازیکن تسویه نکرده‌اند، در حالی‌که همان زمان می‌توانستند از فروش این بازیکن به‌راحتی مطالباتش را پرداخت کنند. ولی آن‌ها به‌جای درآمدزایی چوب حراج به بازیکنانی زدند که یک زمانی ستاره بود. همان‌طور که شاهد بودید این بازیکن توانست در فولاد به روزهای اوجش برگردد و با رقمی نجومی به سپاهان برود. اما مدیران پرسپولیس نه‌تنها از فروش این بازیکن استفاده‌ای نبردند که حالا به او بدهکارند،آن هم در شرایطی که 2 سال وقت داشتند تا با او تسویه کنند. ناگفته نماند احمدزاده در زمان مدیریتی ایرج عرب به پرسپولیس پیوست و از این تیم جدا شد و طی این مدت نه محمدحسن انصاری‌فرد و نه رسول پناه قدمی برای تسویه با این بازیکن برنداشتند. حالا باید دید در این اوضاع آشفته مالی و مدیریتی که پرسپولیس با سرپرست موقت اداره می‌شود و خروارها بدهی دارد آیا می‌تواند طلب احمدزاده را پرداخت کند؟

اخبار و مطالب مرتبط

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.