نیاز باشد لباس بانوان را از خارج کشور تهیه می کنیمموسوی:پوشش مناسب باعث بالا رفتن اعتماد به نفس ملی پوشان می شود

0 71

نایب رئیس بانوان فدراسیون فوتبال درباره واردات لباس صحبت هایی را مطرح کرد که جای ابهام دارد.

به گزارش پرپسولیس نیوز ، شهره موسوی در ارتباطی زنده با برنامه ایراندخت با اشاره به صعود تیم ملی فوتبال بانوان خاطر نشان کرد: اتفاق بسیار بزرگی رخ داد. تیمی که از رنکینگ خارج و در عرصه جهانی از تیم بلاروس ۶ گل خورده بود، موفق شد تا با ایجاد تغییراتی به موفقیت برسد و تیم قدرتمند اردن را شکست دهد. این موفقیت ارزشمندی است برای دختران ایرانی که اگر امکاناتی برای آنان فراهم شود، حتما به خوبی پاسخگو هستند. از تلاش غیرتمندانه کادر فنی و بازیکنان سپاسگذارم. امیدوارم در مسابقات آتی در هند هم بتوانیم مقام کسب کرده و به عنوان تیم برتر آسیا و صعودکننده در جام جهانی باشیم.

وی درباره زمان بازگشت و مراسم استقبال از تیم ملی افزود: بازیکنان قرار بود ساعت ۲:۳۰ بامداد وارد کشور شوند اما به دلیل نقص فنی و ترک ایجاد شده در شیشه هواپیما و به منظور حفظ امنیت، پرواز به تعویق افتاد. آژانس هواپیمایی مجدد پرواز دیگری را هماهنگ و تیم ملی ساعت ۱۱:۳۰ امروز به تهران آمدند. مراسم استقبال هم با حضور مسئولین فدراسیون و وزارت ورزش و در حد بضاعت برگزار شد.

وی درباره زمان برگزاری اردوها گفت: اردوها را از هفته آینده آغاز خواهیم کرد. صحبت‌هایی را هم با خانم ایراندوست و آقای کامرانی فر در همان فردوگاه انجام داده تا برنامه ریزی‌ها را به سرعت انجام دهیم. حتی یک لحظه هم از دست نمی‌دهیم چرا که کسب موفقیت حاصل برنامه ریزی‌های مداوم است. قطعا برنامه ریزی ما در راستای قرار دادن کادر فنی قوی تری با نظر خانم ایراندوست در کنار این تیم است. عزم ما این است که تیم را تقویت کرده، خدمات دهیم و شرایط یکسانی را ایجاد کنیم تا بچه‌ها با ذهنی آسوده در اردوها شرکت کنند. چه بسا جامعه جهانی و AFC هم روی بحث بانوان بسیار تاکید دارد.

نایب رئیس بانوان فدراسیون فوتبال درباره لباس بانوان تصریح کرد: با توجه به اینکه بازیکنان با پوشش بازی می‌کنند، استاندارد و سبک بودن لباس آنان بسیار مهم است. واردات بخشی از لباس‌ها ممنوع شده و اگر نیاز باشد، قطعا قسمتی را خارج از کشور تهیه می‌کنیم. فرآیند طولانی‌ای در گمرک و وزارت صنعت و معدن انجام می‌شود. انتظار من این است که علاوه بر تلاش فدراسیون، سازمان های دخیل در این امر هم کمک کنند تا بدون مشکل لباس‌ها به دست بازیکنان برسد.

او ادامه داد: با توجه به گرمایی که لباس‌ها ایجاد می‌کند، یک کیلو اضافه وزن هم‌ برای بازیکنان مضر است. پوشش مناسب باعث افزایش اعتماد به نفس آنان در مقابله با حریف می‌شود. ما نباید بخشی به این موضوع نگاه کنیم که فقط فدراسیون بخواهد کمک کند. بقیه سازمان‌ها هم باید این دختران را که نماینده زنان کشور هستند حمایت کرده تا استرس پوشیدن لباس نامناسب را نداشته باشند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.