انگیزه بالای سرخپوشان در آستانه نبرد با الهلالمطهری داور دیدار درون تیمی

0 30

تمرین تیم فوتبال پرسپولیس در حالی برگزار شد که بازیکنان این تیم، جدیت زیادی در فوتبال درون تیمی داشته و با انگیزه زیادی در حال آماده‌سازی خود برای دیدار حساس برابر الهلال هستند.

به گزارش پرسپولیس نیوز، تمرین امروز (سه‌شنبه) تیم فوتبال پرسپولیس در حالی پس از وقفه یک روزه آغاز شد که اصحاب رسانه پس از مدت‌ها در این تمرین حضور پیدا کرده بودند. یحیی گل‌محمدی نیز پیش از شروع تمرین به مصاحبه با خبرنگاران پرداخت.

بازیکنان از ساعت ۱۶:۳۰ دقیقه در زمین حاضر شدند و پس از صحبت‌های حمید مطهری برنامه‌های تمرینی را آغاز کردند. سپس سرمربی پرسپولیس در گوشه‌ای از زمین تمرین را مشاهده کرد.

با وجود اینکه گل‌محمدی اعلام کرد بعید است کامیابی‌نیا به بازی با الهلال برسد، این بازیکن پس از مدت‌ها در تمرینات تیمی حضور یافت.

علی شجاعی بازیکن مصدوم پرسپولیس زیر نظر بدنساز تیم تمرین کرد. وی همراه با مهدی مهدی‌خانی و همچنین به احتمال فراوان کامیابی‌نیا به بازی مقابل الهلال نمی‌رسند.

دروازه‌بان‌های پرسپولیس نیز از ابتدا زیر نظر داوود فنایی تمرینات سنگین خود را در پیش گرفتند.

فوتبال در چهار دروازه برنامه دیگر کادر فنی برای تمرین امروز بود که مربیان تاکید داشتند با پاسکاری تک‌ضرب و سریع بازیکنان دروازه‌ها را باز کنند.

کریم باقری و مطهری هم نظارت ویژه‌ای روی عملکرد بازیکنان داشتند و نکاتی را به آنها گوشزد می‌کردند.

پیروانی مدیر تیم فوتبال پرسپولیس همچون گل‌محمدی تمرین را نظاره می‌کرد و خوش و بش گرمی با خبرنگاران داشت.

سیدجلال حسینی با جدیت خاصی این تمرین را دنبال می‌کرد و نکاتی را به نفرات جدید گوشزد می‌کرد.

در ادامه بازی درون تیمی با قضاوت حمید مطهری مربی پرسپولیس برگزار شد که طی آن بازیکنان جدیت زیادی در بازی داشتند.

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.