رضایی: در روزی که خیلی خوب نبودیم سه امتیاز گرفتیم

0 15

مدافع پیشین تیم ملی فوتبال ایران معتقد است این تیم با پیروزی مقابل امارات ضریب اطمینان خوبی را برای بازی با کره جنوبی پیدا کرده است.

به گزارش پرسپولیس نیوز، رحمان رضایی درباره پیروزی یک بر صفر تیم ملی فوتبال ایران مقابل امارات به تسنیم گفت: مهمترین مسئله این بود که تیم ملی در خانه امارات پیروز شد، ولی فکر می‌کنم همه روی این موضوع اتفاق‌نظر دارند که به نسبت بازی‌های قبل عملکرد تیم ملی ضعیف‌تر بود. فکر می‌کنم شرایط بدنی بازیکنان ایده‌آل نبود.

وی با بیان اینکه «حداقل می‌توانستیم به امارات سه گل بزنیم.»، اشاره کرد: جدا از بحث پنالتی که از دست رفت با همین وضعیت هم تیم ملی باید با تعداد گل‌های بیشتری مقابل امارات پیروز می‌شد. با اینکه شرایط بازیکنان در این بازی ایده‌آل نبود، اما خدا را شکر بردیم و صدرنشین جدول باقی ماندیم. این موضوع ضریب اطمینانی است تا با خیالی راحت مقابل کره جنوبی بازی کنیم.

بازیکن پیشین تیم ملی ایران راجع به اینکه دلیل اُفت تیم ملی در بازی با امارات چه بوده است، خاطرنشان کرد: از دقیقه پنج بازی حس کردم تیم تمرکز بازی‌های قبلی را ندارد. شاید به دلیل عدم برگزاری اردوی مناسب و مدت‌دار و برگزاری بازی در شرایط آب و هوایی امارات بدن بازیکنان از فرم ایده‌آل خارج شده بود.

رضایی تاکید کرد: خدا را شکر با وجود همه این مسائل تیم ملی در این بازی سخت، پیروز شد و این جای تبریک دارد. می‌توان گفت در روزی که آنچنان خوب نبودیم سه امتیاز را گرفتیم. وضعیت کلی تیم ملی خیلی خوب است و امکان داد در هر تورنمنتی تیم در مقطعی دچار اُفت شود. بازی با امارات برای ما تمام شده است و حالا باید فقط به فکر بازی با کره باشیم تا بتوانیم با برطرف کردن ضعف‌ها و شرایط بدنی بهتر به پیشواز این بازی مهم برویم. بازی با کره مهمترین بازی تیم ملی در راه رسیدن به جام جهانی است.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.