خطیبی: تراکتور چند بازیکن دیگر جذب می‌کند

0 12

مربی تیم فوتبال تراکتور تبریز اعلام کرد: این تیم برای حضور شایسته در رقابت های لیگ برتر فصل جدید باید چند بازیکن دیگر جذب کند.

به گزارش پرسپولیس نیوز، حسین خطیبی روز یکشنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به موفقیت آمیز بودن اردوی یک هفته ای تراکتور در تهران، افزود: با وجود اینکه تیم ما نسبت به سایر تیم‌های لیگ برتری کمی دیرتر تمرینات آماده ساازی را شروع کرد اما وضعیت کنونی نفرات تیم راضی کننده است و با جذب چند بازیکن ترکیب تیم را کامل‌تر می‌ کنیم.

وی با ابراز رضایت از روند آماده‌سازی تیم در اردوی تهران، اظهار داشت: کادر فنی تراکتور در جریان برگزاری این اردو و انجام تمرینات مرتب و منظم و نیز برگزاری ۲ بازی دوستانه به اهداف مورد نظر خود دست یافت.

خطیبی اضافه کرد: اردوی تهران با اهداف شناخت وضعیت فنی و بدنی بازیکنان، بررسی شرایط بازیکنان جدید، برگزاری بازی دوستانه و رسیدن به هماهنگی و آمادگی مطلوب تاکتیکی برگزار شد و توانستیم نقاط قوت و ضعف تیم را در این اردو بشناسیم و بر اساس آنالیزهای انجام شده، طی چند روز آتی برای رفع نقاط ضعف تلاش خواهیم کرد.

وی به بازی دوستانه تراکتور مقابل تیم هوادار اشاره کرد و گفت: با اینکه بازیکنان تازه تمرینات بدنسازی را پشت سر گذاشته بودند، اما وضعیت‌ آنها به نسبت رضایت‌ بخش بود و بازی خوب و برتری نسبت به حریف خود انجام دادند.

خطیبی درباره بازی دوستانه دوم مقابل مس رفسنجان نیز اظهار داشت: در این بازی و در نیمه‌ نخست فوتبال خوب و برتری نسبت به حریف به نمایش گذاشتیم و برای آماده سازی تمام نفرات در جریان نیمه دوم از بازیکنان جوان استفاده کردیم تا شرایط‌ آنان نیز به خوبی ارزیابی شود.

وی با بیان اینکه ما هر دو نیمه این بازی تیم برتر میدان بودیم و روی یک غافلگیری از ضربه ایستگاهی گل دریافت کردیم ، افزود: در این بازی از چند بازیکن اصلی مثل هادی محمدی، عبدالله حسینی، محمدرضا اخباری به دلیل مصدومیت جزئی استفاده نکردیم.

کمک مربی تیم تراکتور با بیان اینکه اکنون ما از وضعیت تمامی بازیکنان شناخت کافی داریم و برای رساندن آنان به شرایط مطلوب برنامه‌ریزی کرده‌ایم، گفت: تمرینات تراکتور از این پس و برای برگزاری بازی نخست لیگ برتر در تبریز پیگیری خواهد شد تا با آمادگی مطلوب به مصاف گل گهر سیرجان برویم. ‏

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.