حضور وزیر ورزش در تمرین تیم‌های ملی فوتبال آقایان و بانوان

0 15

وزیر ورزش و جوانان امروز در کمپ تمرینی تیم‌های ملی فوتبال آقایان و بانوان حاضر شد.

به گزارش پرسپولیس نیوز، آخرین تمرین تیم ملی فوتبال کشورمان پیش از دیدار برابر کره جنوبی در حالی بعدازظهر امروز در مرکز ملی فوتبال برگزار شد که حمید سجادی، وزیر ورزش و جوانان و شهاب الدین عزیزی خادم، رییس فدراسیون در این تمرین حضور یافتند و دقایقی را با کادر فنی و ملی پوشان کشورمان به گفت‌وگو پرداختند و برای بازی فردا(سه‌شنبه) مقابل کره جنوبی برای آن‌ها آروزی موفقیت کردند.

سجادی در جمع ملی‌پوشان فوتبال ایران گفت: خیلی خوشحالم که در جمع شما هستم. بردهایی که اخیرا به دست آمد همه را خوشحال کرد و بابت این بردها از شما تشکر می‌کنم.

وزیر ورزش و جوانان با تاکید بر حمایت از ملی پوشان کشورمان افزود: ما را هم یکی از یارهای کمکی تیم ملی بدانید.

وی با بیان اینکه به نحو مطلوب به خاطر پیروزی‌های کسب شده از شما قدردانی می‌کنیم، عنوان کرد: زحماتی که شما بازیکنان تحمل می‌کنید و تلاشی که انجام می‌دهید را کاملا درک می کنم، بنابراین آنچه را که زیبنده و شایسته ملی‌پوشان باشد را فراهم می‌کنیم.

سجادی با تاکید براینکه سربلندی تیم ملی فوتبال آرزو و هدف ما است ، اعلام کرد که مردم و مسوولان از این پیروزی ها لذت می برند.

وی ادامه داد: آرزو می کنم با دعای خیر مردم مقابل کره جنوبی به پیروزی برسید و به جام جهانی صعود کنید.

در ادامه سجادی به همراه عزیزی خادم در جمع ملی پوشان فوتبال بانوان کشورمان حضور یافتند و از نزدیک تمرینات تیم ملی فوتبال بانوان را نظاره کردند و بابت صعود تاریخی که به مسابقات جام ملتهای آسیا ۲۰۲۲ هند داشتند، به بازیکنان و کادر فنی تبریک گفتند و برای مسابقات پیش رو برای آن‌ها آرزوی موفقیت کردند.

اردوی جدید تیم ملی فوتبال بانوان پس از صعود به مسابقات جام ملت‌های آسیا ۲۰۲۲ از روز شنبه ۱۷ مهرماه آغاز شده و تا روز پنج‌شنبه ۲۲ مهرماه ادامه خواهد داشت.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.