مصدوم جدید در اردوی یحیی گل‌محمدی؛رادو: پایم بشکند هم اردوی تیم را ترک نمی‌کنم

0 53

بوژیدار رادوشویچ دچار مصدومیت از ناحیه زانو شده اما با این حال او به ریاض رفته است.

به گزارش پرسپولیس نیوز و به نقل از ورزش سه، مصدومیت بوژیدار رادوشویچ هفته گذشته در تمرین سرخپوشان رخ داد. او از ناحیه زانو آسیب دید و نتوانست به تمرین خود ادامه دهد و در روزهای آینده نیز کادرپزشکی و بدنسازی پرسپولیس تمرینات لازم را برای این بازیکن تدارک دیدند اما با این وجود رادو هنوز شرایط کاملا عادی ندارد.

 

گزارشها از کادر پزشکی پرسپولیس حاکی از آن است که رادوشویچ همچنان کمی درد دارد. این در حالی است که پرسپولیس رضا دهقانی و مهدی مهدیخانی را هم برای این بازی در اختیار نخواهد داشت و علی شجاعی نیز به صورت کامل آماده نشده است.

 

رادوشویچ روز گذشته پیش از ترک تهران و در گفتگوی کوتاهی که با خبرنگار ما در فرودگاه مهرآباد انجام داد، با اشاره به این موضوع گفت: «چند روزی زمان نیاز دارم تا به صورت 100% آماده شوم اما هیچ مشکلی نیست. برای بازی الهلال در اختیار کادرفنی خواهم بود تا اگر لازم شد وارد زمین شوم. حتی اگر پایم بشکند هم در این بازی همراه پرسپولیس خواهم بود.

این در حالی است که پرسپولیس در لیگ قهرمانان 2021 هفت بازی انجام داده که در شش مسابقه حامد لک در درون دروازه قرار داشت و در یک بازی برابر گوآ بوژیدار رادوشویچ به میدان رفت و با عملکردی مطمئن، دروازه تیمش را بسته نگه داشت. لک نیز در بازی با الوحده و استقلال دوشنبه کلین شیت کرد و حالا خود را مهیای دیدار حساس با الهلال می‌کند.

 

اگرچه حامد لک با عملکرد خوب خود خیال هواداران پرسپولیس را راحت کرده اما مصدومیت رادو به چالشی جدید در اردوی پرسپولیس تبدیل شده است. با این حال او امروز در تمرین شرکت می‌کند تا با نمایش آمادگی خود به کادرفنی، یکی دیگر از دغدغه یحیی را برطرف کند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.